çok çok acil cevap nolur

gulseren4434

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
1.332
2
Merhabalar, çarşamba günü denize gittim ve yüzüm hariç koruyucu sürmedim zararlidir die omuzlarim bacaklarim yandi karnim çok hafif pembeleşti... Netten baktim şimdi bebeğe güneşin zararlarini anlatiyor ama bir kereden zarar görürmü acaba çok huzursuz oldumm?

ben her yerde dişarıdan ek gida ile alinamayan tek vitamininin d vitamini oldugunu bu yuzden hamilelerin mutlaka gunes görmeleri gerektiğini okuyorum...

bişicik olmaz allaha emanet ama bizlerin biraz daha dikkatli olmasında korunmasında yarar var

güneş koruyucu krem sürmenin zararı olduğunu sanmıyorum
öyle bişeymi varda

arkadaşlar ben 7 haftalık hamileyim.2 günden beri sağ kasığıma 5 dk ara ile haffif bir sancı giriyor.kısa sürüyor ama tekrarlıyor.sizce neden olabilir acele yardım

ve 2 günden beri sabahları midem bulanmıyor artık sizce bebeğime bişey mi oldu.acaba kalp atışlarını devam ediyormu.ama göbeğimin altına doğru sanki kaplı atışları varmış gibi göbeğimin altı kısmı atıyor.bu bebeğimin kalp atışlarımı acaba.

cnm kuzenime hamile dr denizin iyi olacağını söylemiş fakat güneş ışınları karnına gelmemesi gerektiğini orayı iyi korumasını söylemiş o da havlu sarmış karnına zaten güneşlenmemiş sadece yürümüş ona bile dikkat etmiş sıkma canını dr konuş sonuçta hafif pembeleşti diyosun inş önemli bişey olmaz sewgiler

X