çok ciddi bir süreç geçiriyorum

canımcım ya üzüldüm eşinin durumuna ama ona desdek olmak san düşüyor canım bol bol dua et başka ne gelırkı elden herişte bir hayır vardır allahkolaylık versin canım

insanlar "eşimin işleri kötü artık parasızlıga dayanamıyorum" bilmemne diye ağlarken senin eşine nasıl destek olucagını bu kadar düşünmen o kadar hosuma gitti ki.. sende bu sevgi oldukça bence sırtınız yere gelmez asla. elbet toparlanıcaktır hersey yoluna giricektir hiç bir şey oldugu gibi kalmıyor bence elinden hiç bir şey gelmese de sadece bu kadar cabaladıgını hissetmesi bile eşine en büyük destek. ve eminim bunun farkındadır, hissediyordur. tebrik ediyorum seni.

gıbık canım bozma moralini allah büyük. her inişin mutlka bir çıkışı vardır.allah bizleri herşeyde sınıyo herşeye sabradip şükretmekten başka yapacak birşeyimiz yok.
allah yardımcınız olsun canım

bence eşin kendine başka bi iş baksa daha iyi olur cnm..sende bu konuda destek olabilidiğin kadar olmuşsun...maaşlı bi iş bence daha ii olur..

Canın moralinizi bozmayın hiç,elbet herşey yoluna girer
Sende elinden geldiğince eşine yine destek olmaya devam et.

canım ya.. kıyamam sana ..bozma moralini ne olursa olsun eşine destek olmaya devam et.. siz birbirinizi sevip desteklediğiniz sürece aşamayacağınız engel yok bence.. Allah daha kötü günler yaşatmasın... geçici dönemler bunlar siz birbirinize sıkıca sarılmaya devam edin...

Allah kolaylık versin... sevgiler.

X