Çok canım sıkkın lütfen bi bakın :(

Esra Naz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
51
0
Arkadaşlar mrb...Bu ay klomen kullandım günde 3 tane,dün dktor kontrolüm vardı ve yumurtam 25 mm olmuş...
Dktor,bu gece ve yarın gece birlikte olcaksınız dedi...
Buraya kadar her şey normal ama,bu ilşkşler palnlı olduğu zaman olmuyor...
Dün hüsranlı bi geceydi,değerlendiremedik malesef :KK43:
Bu gece içinde şansımız var ama dün gece daha önemliydi...
Umutlar birdahaki aya kaldı ama moralim acaip bozuk...kafamçokkarıştı

Arkadaşlar mrb...Bu ay klomen kullandım günde 3 tane,dün dktor kontrolüm vardı ve yumurtam 25 mm olmuş...
Dktor,bu gece ve yarın gece birlikte olcaksınız dedi...
Buraya kadar her şey normal ama,bu ilşkşler palnlı olduğu zaman olmuyor...
Dün hüsranlı bi geceydi,değerlendiremedik malesef :KK43:
Bu gece içinde şansımız var ama dün gece daha önemliydi...
Umutlar birdahaki aya kaldı ama moralim acaip bozuk...kafamçokkarıştı

canım doktorun yumurta takibi yapmadımı 2- 3 günde bir yumurtalarına bakması gerekiyordu. 25 mm çok büyük değil mi. ben internette okumuştum yumurta 19 - 20 mm de çatlıyor diye. doktorun çatlatma iğnesi vermedi mi? yazdıklarım canını sıkmasın ben sadece benim bildiklerimi söyledim yanlış biliyor olabilirim. sen yinede bu geceyi değerlendir. herşeyin hayırlısı canım. belki hiç beklemediğin anda geliverir bebişin ümidini kaybetme.

esra naz,merhaba canm.bende klomen kullandım.günde 2 defa.5 gün içtim sonra yumurtaya baktı doktor ultrasyonla 1 tane 26mm lik yumurtam olmuş.çok büyümüş yani.normalde 22 mm üstü olanlar kalite değilmiş.tutma şansı çok azmış.o gün çatlatma iğnesi oldum.hatta gec bile kalınmıştı.iğneden 36 saat sonra ilişki gerekli.sonra 1 gün arayla devam edeceksin canm.benim aynen böyle oldu.5 ekimde adet olacaktım hala olmadım.negatif çıktı sonuç.bu ay devam edicem inmşallah bi aksilik olmazsa.senin tedavi sürecin nasıldı.

arkadaşım üzülme. robot gibi proglamlıyorlar insanı.tabi buda olmayabiliyor her şey zamanında olmuyor işte. yine şansında varmış bunu değerlendirin.allah tan ümit kesilmez.bebeğine en yakın zamanda kavuşman dileğiyle.

X