cok agriyor bi bakin lutfen

deryaprs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
68
3
37
35 haftalik hamileyim hersey yolunda ama bebegim sol kaburgalarimin oldugu yeri cok acitiyor bazen dayanamiyor;solda poposu var sagda ayaklari ;sag tarafimida acitiyordu ama bu kadar degildi;bugun doktora gittim hersey yolunda dedi;
icinizde benim gibi boyle aci ceken varmi yardim edin;doguma kadar nasil dayanacam bilmiyorum

bende 30 haftalık begeyim benim kaburgalarım felaket durumda çok acıyolar yan tarafıma yatamıyorum calsiyum sandoz kullanıyorum ama hergün içemiyorum midemi bulandırıyoo

arkadaşlar calsiyumu doktor banada verdi şuan 22 haftalık hamileym bel ağrısı çok çekiyorum diye vermişti ama bunu içeceğine süt ve maden suyu iç dedi bayada faydasını gördüm bi deneyin isterseniz.deryaprscim az kalmış canım birazcık daha sabır inşallah bebişini kucağına alınca herşeyi unutucaksın dediklerimi bi dene istersen inşallah bi fayda görürsün canım

bende de oluyor cnm aynısı
sanırım ayaklarıyla vuruyor kaburgalarıma
eee ne yapsın bebeişler canları sıkılıyor içerde bizim organlarımızla oynuyorlarkaydirigubbakcemile3

çok garip benim 18 haftada falan oldu o batma hatta burayada yazmıştım kaburgası batan varmı diye nefes bile zor alıyordum dik otur ve arkana hep yastık koy tatlım öyle biraz geçiyordu benim ama şimdi 31 haftalığım öyle bi sorunum yok çok şükür geçti

X