Cok acilll

Drnumt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2024
5
1
30
Arkadaşlar tüp bebek tedavisi için doktorum biesteron dhea kullanmami söyledi ama piyasada bulamıyorum elinde olan varsa yardımcı olabilir misin rica etsem çok acilll

O takviye 6-7 aydır yok zaten piyasada neden veriyorlar anlamıyorum gerçekten. Muadil sor doktor veya hemşirene.
Arkadaşlar tüp bebek tedavisi için doktorum biesteron dhea kullanmami söyledi ama piyasada bulamıyorum elinde olan varsa yardımcı olabilir misin rica etsem çok acilll

Öyle yapacağız sanırım mecburen artık teşekkür ederim

Merhaba benim aldığım bir eczane var muadili istanbuldaysaniz numarasını verebilirim

Merhaba eczaneye sordunuz mu muadili vardır mutlaka nasıl bişey neye yaradığını da bilmiyorum ama eczane mutlaka bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…