Çok acill kizlar birlik olup beraber Ya ŞAFİ okuyalım

Maalesef bacak çok kötü durumda o hale gelene kadar abim bize durumunu haber vermedi. Önce acıbadem hastanesine oradan da prof. dr. Cemil Taşçıoğlu şehir hastanesine sevk etmişler her iki hastanede de söylenen bu. Bacak kangren olmuş ve yarayı size anlatabilmemin bir yolu yok maalesef Bayram sonu bekleniyor ama bu süreçte tedavisi devam ediyor doktorlar ümitvar konuşmuyor ama biz yine Allah’tan ümidimizi kesmiyoruz. Oradan onu alıp götürmemiz sonrasında başına başka şeyler gelirse onun yükünü de kaldırabilir miyiz bilemiyorum. Aynı zamanda tansiyon ve şeker hastalığı da var ve maalesef bypass ameliyatından sonra gerek doktorların gerek bizim hiçbir tavsiyemize uymadı. Şimdi hem kendisi hem biz acı çekiyoruz

Rabbim şifa versin güç kuvvet versin

Şifa bulur tez zamanda inşallah. Kurtçuklar işinize yarayabilir. Haber linki burada

İstanbul'da kurtçuk tedavisi yapan merkezler var. Başka hastaneye götürmenize gerek kalmayabilir, belki o hastanede de vardır ya da oradan alınıp bulunduğu yere götürülebilir.

Evet sizden sonra baktım varmış getat bölümü o kaldığı hastanede. Malûm bayram eğer yarın ablam kendi doktorunu bulursa konuşacak Allah kimseye dermansız dert vermesin
Böyle bir bilgiyi paylaştığınız için teşekkür ederim. Bakmama vesile oldu

Kurtçuk ve sülük yokmuş orada. İstanbul'da sanırım sadece Cerrahpaşa'da kurtçuk var. Yeditepe üni hastanesinde de var sandım ama göremedim sitesinde. Başka yer de bulamadım. Kurtçuk ile ilgili de bir bilgi edinin netten. İşe gerçekten yarayabilir. Cemil Taşçıoğlu'ndaki hekimler bilmiyor olabilir, bazı büyük merkezlerde kullanılıyor çünkü. Hemen kestirip atmasınlar.

Doktorla konuştuk varmış belki de yeni başlanmıştır o tedavinin orada da yapıldığını söyledi. Ama bize iyi haberler vermedi maalesef onun için geç kalınmış İki doktorda yapılacak bir şey kalmadığını söyledi hatta birkaç ay sonrasında biraz daha yukarıdan tekrar ampute edilebileceği söylendi bize. Diğer bacağın durumu da iyi değilmiş. Bayram zehir oldu 10 gündür ne yaptığımızı bilmiyoruz
Yine de ameliyat olacağı güne kadar ümidimizi kaybetmeyeceğiz Allah büyüktür ol der olur.
Şu anda diğer hastalıklarını kontrol altına almaya çalışıyorlar dualarınıza talibiz. Allah kimseyi sevdikleriyle sınamasın Eyüp peygamberin duasıyla ve şafi isminin sırrıyla bize ve tüm şifa bekleyen hastalara şifa versin

Rabbim kolaylık versin yardımcısı olsun inşallah kalıcı şifalar versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…