Çok acil yardıma ihtiyacım var

chkragull

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2023
179
24
24
Kızlar 4 aylık evliyim hala ilişkiye giremedim çok kasıyorum korkuyorum yaşayan var mı doktora gittim herhangi bir problem yok dedi psikoloğa gittim işe yaramadı nolur çok perişan durumdayım hergün ağlıyorum

Vajinismussunuz buyuk ihtimal. Kadinlar kulubunde vajinismus basligindaki konulara bakin yardimci olurlar. Ayrica bunun icin ozel doktorlar var uc gun gibi kisa bir surede sorunu cozuyorlar bunu da arastirin.

Bende 6 aylik evliyim. Ikiskiye girdim en basindan beri fakat cok aci cekiyordum. Gozlerimden yaş geliyordu acidan.Sanki orda yara varmis gibi. 3 tane ayri doktora gittim hepside hic bi sorun yok tamamen pskolojik dedi. Kendini kastigin icin aci cekiosun dediler. Iliskiye girdikce aliscaksin ve aci gececek dediler. Mecburen o aciya katlanarak hergun iliskiye devam ettim. Suan acilarim gecmedi ama azaldi. Bide ustune hamilelik ve kurtaj geçirdim. Biliyorum senle benim durumum farkli ama korkunun üstune gitmen gerek yoksa aşamazsin bu durumu. Belki bi kere kendini zorlasan cok kolay olcak ve bumuymuş diceksin. Bunun önüne gecemezsen yillarini alabilir bu durum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…