Çok Acil lütfen

lutfenyardi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2024
482
15
25
Merhabalar. İdrar yolları enfeksiyonu için antibiyotik tedavisi uygulandı. Saim adetimin ikinci günü ve kırmızı kan daha az, kahverengi akıntı yoğun şekilde.1 gün içerisinde 1 pedi dolduracak kadar. Ancak kahverengi tortulu akıntı oluyor. Kan daha az. Sebebi nedendir. Daha önce başkan hiç gelmedi genelde adetin son günü olur. Sindi ilk günden beri aynı 2. Gündeyim. 3 ay önceki supheki ilişkime bağlıyorum bu durumu. Kan testi usg negatif çıktı ama bu kahverengi akıntı neyin nesin.

enfeksiyon reglin sökülmesini zorlaştırır, aynı sekilde antibiyotikler de. kahverengi akıntı bekleyen kan demektir. 3 ay önceki ilişkinin etkisi simdi mi olur Allah aşkına?

enfeksiyon reglin sökülmesini zorlaştırır, aynı sekilde antibiyotikler de. kahverengi akıntı bekleyen kan demektir. 3 ay önceki ilişkinin etkisi simdi mi olur Allah aşkına?
Reglimin 2. Günü ama hala kahverengi akıyor tuvalette bile kırmızı kan yok. Dün 1. Günüydü o zaman biraz kırmızı kan geldi. Enfeksiyon için antibiyotik kullandım tedavi edildiğini düşünüyorum ama antibiyotik kanamayı zorlaştırır belki.

3 ay önceki ilişkinle alakası yok ya unut artık şu ilişkiyi enfeksiyon varmış işte
Antibiyotik kullandım enfeksiyon için geçmesi gerekirdi aslında. Yerleşme kanaması falan veya üstüne görme ne zamanlar oluyor ilişkiden kaç ay veya gün sonra

Ya defalarca doktor bakmış adet olmuşsun Allah aşkına sal artık hamile değilsin
Adet değil işte kırmızı kan çok nadir pedim böyle koskoyu. bordonun da koyusu. Kahverengi akıntı ve koyu kan karışımı yani. Regl oldum desek ama hiç bir belirtim yok ne bir ağrı ne göğüs hassasiyeti sadece ufak belim ağrıdı. Önceden bir hafta öncesinde göğüs hassasiyetim başlardı. Oda olmadi.

Merhabalar. İdrar yolları enfeksiyonu için antibiyotik tedavisi uygulandı. Saim adetimin ikinci günü ve kırmızı kan daha az, kahverengi akıntı yoğun şekilde.1 gün içerisinde 1 pedi dolduracak kadar. Ancak kahverengi tortulu akıntı oluyor. Kan daha az. Sebebi nedendir. Daha önce başkan hiç gelmedi genelde adetin son günü olur. Sindi ilk günden beri aynı 2. Gündeyim. 3 ay önceki supheki ilişkime bağlıyorum bu durumu. Kan testi usg negatif çıktı ama bu kahverengi akıntı neyin nesin.
sitedeki tüm kadınları bıktırdın resmen. Kadınlar sana Doğruyu anlattıkları halde sen hâla imkansızı kovalıyorsun ve bu hâlin çok korkutucu .

X