çok acil!!! lütfen yardım!

sevimsiz_25

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2010
1.908
924
öncelikle ortalığı velveleye verdiğim için kusuruma bakmamanızı temenni ediyorum.

ancak o kadar garip bir durumdayım ki bilenlerin tecrubelerinden bilgi almak istiyorum:

yaklaşık 2 yıllık evliyim, ilk bir sene doğum kontrol hapıyla korundum, yaklaşık 9 aydır da eşim korunuyor. artık bebek düşünmeye başladık. bu ay ilk korunmadan yaptığımız deneme sonucunda şunları yaşadım:
adet günüme bir hafta kala göğüs ağrısı çekmeye başladım, normalde adetimden önce bu durumu pek yaşamam. adet günüm 4 gün geçti, halen adet olmadım ve göğüs ağrılarım daha da şiddetlendi. karnımda da adet olcakmışım gibi ara ara ağrılar oldu. ama şu an ağrı yok. dünden beri hafif bir pembelik geliyor çok az, akıntı olarak. adetim normalde çok düzenlidir, 29 günde bir sabah saatlerinde mutlaka adet olurdum, ama bu ay gelmeyince acaba hamile miyim diye şüphelendim. bugün saat 16 gibi test yaptım, negatif çıktı. sizce bu durumun nedeni ne olabilir?

aynen bende o şekildeyim canım kafamda sorular sorular çıldıracamm.kan testi ben yaptıramıyorum sen yaptır.eğer gebelik varsa önlemini al.üstüne görme olabilir.

kızlar sanırım bu konuda bilgisi olan yok :KK5:

aynen bende o şekildeyim canım kafamda sorular sorular çıldıracamm.kan testi ben yaptıramıyorum sen yaptır.eğer gebelik varsa önlemini al.üstüne görme olabilir.

canımm bence hamiş olma ihtimalin yüksek bi idrar testi yap belki idrarda çıkabilir ama en kesini kan testi yaptır tatlımmm bekliyoz güzel haberlerinizi aynı bizimde siz gibi çocuk için ilk denememiz :) 19 unu bekliyoruzz :)

Canım öncelikle Rabbimden senin için hayırlısını
diliyorum adetin geçsin bekle bi kaç gün daha
sonra test yap ben adetten 4 gün önce idrar testi yaptım
negatif çıktı ama 2 haftalık hamileymişim

kızlar sabah adet oldum. bazıları şöyle diyor: ilk birkaç ay böyle düzenin bozulabilir, adetin geç gelebilir. bu normalmiş, daha sonra hamile kalabilirmişim. zaten ilk denememizdi. hayırlısı olsun hepimiz için.

kızlar sabah adet oldum. bazıları şöyle diyor: ilk birkaç ay böyle düzenin bozulabilir, adetin geç gelebilir. bu normalmiş, daha sonra hamile kalabilirmişim. zaten ilk denememizdi. hayırlısı olsun hepimiz için.

Evet canım benimde adetlerim 2 - 3 ay düzensin
geldi sonra hamile kaldım

Sen adet oldugunu zannedebilirsin. Eger herzamankinden farkli ise 1-2 gun sonra test yaptir. Ben de regl oldum sanmistim meger degilmis hamileymisim

öncelikle ortalığı velveleye verdiğim için kusuruma bakmamanızı temenni ediyorum.

ancak o kadar garip bir durumdayım ki bilenlerin tecrubelerinden bilgi almak istiyorum:

yaklaşık 2 yıllık evliyim, ilk bir sene doğum kontrol hapıyla korundum, yaklaşık 9 aydır da eşim korunuyor. artık bebek düşünmeye başladık. bu ay ilk korunmadan yaptığımız deneme sonucunda şunları yaşadım:
adet günüme bir hafta kala göğüs ağrısı çekmeye başladım, normalde adetimden önce bu durumu pek yaşamam. adet günüm 4 gün geçti, halen adet olmadım ve göğüs ağrılarım daha da şiddetlendi. karnımda da adet olcakmışım gibi ara ara ağrılar oldu. ama şu an ağrı yok. dünden beri hafif bir pembelik geliyor çok az, akıntı olarak. adetim normalde çok düzenlidir, 29 günde bir sabah saatlerinde mutlaka adet olurdum, ama bu ay gelmeyince acaba hamile miyim diye şüphelendim. bugün saat 16 gibi test yaptım, negatif çıktı. sizce bu durumun nedeni ne olabilir?

O damla damlakanamalari direk adet olarak yorumlama. Belli ki normalden farkli birseyler oluyor. 1-2 gun bekle ve idrarda cikmasa da kan tahlili yaptir.

canım göğüs arısı çok normal gebbelik sebebiyle gecikmen varsa veyada hasta olamadığından da göğüs te şişkinlik ve ağrı hissedebilirsin. yani iki durumdada oluyor bu şişkinlik ve ağrı. eğer adetlerin düzenli ve sen ilk defa 4 gün gecikipte idrar tahlilinde çıkmadıysa geç döllenme olabilir. buda hemen idrarda çıkmıyor zaten. bende hergün idrar tahlili yapıodum sabırsızlanıyordum sürekli ama heryerde şöyle yazıyor 10 gün sonra yap. bende 10 gün sonuna kadar gerçi hep yaptım ama sonunda hafifte olsa pembe silik 2.çizgiyi görmüştüm. darısı başına. son 6 gün daha

cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum. ama artık lekelenme gibi değilim, normal adet oldum yani, karın ve göğüs ağrılarım durdu, bir dahaki aya artık :KK16:

X