Cok acil cevap lütfen :((

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaslar benim bir derdim var benim yasadiklarimi yasayan varsa cevap yazsin lütfen

dogum kontrol hapini birakali üc ay oldu bebek sahibi olmayi istiyorum son olarak 8.08 tarihinde regl oldum aradan 16 gün sonra ,iki gün süreyle cok az miktarda siyah renkte leke seklinde bir akintim oldu.ama regl olmadim bu gün doktora gittim rahmimde bir sivinin oldugunu söyledi ve o sividan dolayi birsey göremedigini söyledi kanimi aldilar hamile olup olmadigimi anlamak icin cok kücük bir ihtimalle hamile olabilirmisim yada bir hastalik.cok korkuyorum sizin basiniza böyle birsey geldimi ve arasira regl olacakmisim gibi sancim oluyor
:KK43:((((

canım iyi düşün iyi olsun....
hastalık falan düşünme şimdi... belkide hamişsindir...
büyük bi ihtimalle lekelenme yaşadın galiba..

mutlaka bilgilendir bizi....
çok merak ettim bak şimdi... :)))))))))))

bence hamilesin canım yerleşme kanamsı oldu inş. böyledir ama bu belirş hamiş olduğunu göstriyor bence...

kızlar bu yerleşme kanaması ne zaman oluyo nasıl oluyo cevap verirseniz sevinirim

canım inşallah hamilesindir.

ilginiz icin tsk .isallah hamileyimdir pazartesi belli oluyor kan sonucu size mutlaka yazacam

yerleşme imlantasyon• İmplantasyon (yerleşme): Blastokistin yuvalanması sırasında (konsepsiyonu takip eden 10-14 gün içerisinde) lekelenme tarzı kanama (implantasyon kanaması) görülebilir. Yanlışlıkla adet gördüğünüzü düşünebilirsiniz. Fakat bu kanama açık renkte ve bir veya iki gün sürer. Yani son adet kanamanızın çok az olması bir gebelik işareti olabilir. döllenemden yaklaşık bir 10 gün sonra olur
bak bende merak ettim sonucu yaz tamam mı
hayırlısı olsun

arkadaslar hamile degilmisim :KK43: regl olmam icinde hap verdi doktor.
ayrica dotor kanamamin oldugu günden itiaren 12 gün sayacakmisim 12.gün iliskiye girecekmisiz.isallah öyle olur.cok istiyoruz :KK43:(

X