Çok acil bilen varsa !!!

Anladım yani benden bı parca aldiklarinda bide semear aldıklarında temiz çıkarsa kendiliğinden dusucek galiba değil mi

Ay inşallah çok çok teşekkür ederim Allah cumlemizden razı olsun kesinlikle dediklerinizi denicem evet evdeyim genelde de öyle geziyorum yoksa daha çok kasiniyo gibi oluyordu çok çok teşekkür ederim tekrardan
Evdeysen daha iyi zaten sıcak kimsede yoksa plajda gibi gez gitsin ne zaman deniycen karbonat yokmu yıka sakinlessin hemen

Smear acıtmıyor. Sadece kaşıkla vajinayı açıp örnek aldığı için baskı hissedersiniz. Eğer kendinizi rahat bırakırsanız acımadan olur biter. Ben de yeni yaptırdım. Rahat bir işlem.

Smear acıtmıyor. Sadece kaşıkla vajinayı açıp örnek aldığı için baskı hissedersiniz. Eğer kendinizi rahat bırakırsanız acımadan olur biter. Ben de yeni yaptırdım. Rahat bir işlem.
Umarım acımaz çok teşekkür ederim elimden geldiğince rahat olmaya calisicamsonucu ne zaman çıkıyor peki e nabız da çıkar mı aksamina

Valla plajda gibi geziyorum mis gibi missvalla yarından sonra denerim galiba bugün annem gelicek yarın doktor işlerimiz var ondan sonra bosum ama deneyedebilirim Instagramin varsa ekleyeyim istersen
Bende aynen sanki plajdayim sadece deniz yok bir gün daha kaşımayın.diyosun yok benim kocis izin vermiyo insta falan yok bende

Siğil konusunu yaşamadığım için bilemiyorum ama mantar enfeksiyonu için ben de bu ilaçların hepsini kullandım ve kalıcı bir şekilde iyileştim. Smear testi acıtmıyor merak etmeyin sadece hafif bir baskı hissettiriyor, mantarın acısı ve kaşıntısıyla asla yarışmaz gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…