çok acil adetin kaçınıc ünü test çıkar

mavisu35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2009
229
4
arkadaşlar eşim başka bir şehirde ve en son 29 ekimde ilişkiye girdik ve adetimin ilk günü ise 9 kasım.test yapıyorum negatif çıkıyor.10 gün sonra çıkar diyorlar ama bu on gün ilişkiye girdikten sonraki on gün mü yoksa ilişkiye girdikten sonraki geciken adetten sonraki on gün mü umarım anlatabilmişimdir.Mide bulantılarım ve adet gecikmem var ve 29 ekimde maalesef kaza oldu şuan çok hastayım antibiyotik kullanıyorum bu nedenle çok tedirginim yardımcı olur musunuz adetimin bugün geciken 4. günü dün test yaptım ve negatifti

Merhaba adetten sonra çıkması lazım ama adetinden sonraki 10. gün ilk pozitifi olan birini duydum. Adetlerin düzenli mi? Belki geç yumurtladın ve geç adet göreceksin? Antibiyotik her zaman zararlı değil. Hamilelikte de kullanılabilen antibiyotikler var. Belki seninki de tesadüfen onlardandır. ıstersen bi kan testi yaptır. Özelde 2 saatte sonuç alınıyomuş 20 lira falanmış. ıçin rahatlar. Anladığım kadarıyla bebek düşünmüyorsun. Hayırlısı olsun.

teşekkürler bebek istiyorum ama babası daha yanıma gelmedi farklı şehirlerde öğretmeniz tek başıma hamilelik geçirmek istemediğimden ama olursa dünyanın en mutlu insanı olurum yine de

canım üzgünüm ama hamileysen çıkardı zaten.
ben adetime 4gün varken idrar testi yaptım iki çizgi çıktı canım...
senin günün bile geçmiş ve kanda bile baktırmışsın.

ılişkiye girdiğiniz gün adetinin 20. günü oluyor.
Adet geçikmesi olmadan önce yapılan testler kesin sonuç olarak değerlendirilmez.Pozitif çıkabilir,silik çıkabilir ama doktorlar adet gecikmesi olunca testi tekar denemenizi isterler ve bu sonucu değerlendirirler öncesini değil. (çünkü bazı gebelikler,sağlıksız olduğu için adetle biz hamile bile olduğumuzu anlamadan sonlandırılırlar)
Size tavsiyem herhangi bir hastanenin acil bölümüne gidip hastalığınızdan bahsetmeniz,ilaç kullanmanız gerektiğini ama gebelik süpheniz olduğunu söyleyip,kan testi talep etme etmelisiniz.Doktorlar bu konuda çok hassas,hemen kan testi yapıyorlar ve sonuç 30-45 dk da hemen çıkıyor(acile giderseniz).
Hem sağlığınız açısından hem de bebek varsa onun sağlığı açısında bunu yapmanızı öneriyorum.Bu akşam için gitme imkanınız yoksa sabah polikliniğe gitmenizi tavsiye ederim.

Ben devlet hastanesinin acil bölümünde bu şekilde yatırdım.Özel hastanelerde de akşamları acil muayenelerde ücret alınmıyor.
Dilerim hamilesindir cnm

canım bence hamile degilsin.. ama adet gormedigin surece ihtimal vardır. adet geçtigi an extra bir durum yoksa geç yumurtlama falan kesın cıkması lazım. hakkınızda hayırlısı, allah gonlunuze gore versin.

teşekkürler arkadaşlar zaten bebek düşünmüyorum ama olursa başımın üstünde yeri var:)buarada bir ayrıntıyı unuttum adetten önce yaptığım testte aşırı derece silik ikinci çizgi çıktı yani çok yakından bakınca anlaşılıyor ama adetimin gecikmesinden 2. ün sonra yaptığım böyle deildi gayet net tek çizgi 5 yada10 dakikadan sonra atıyorum yaptığım testleri yoksa yanıltıcı sonuçlar verir diyor test paketlerinin üzerinde

valla silik çizgi cıktıysa :)) biraz daha karmaşıklaşıyor iş.. ben bir test daha yap derim. hastalandın mı sen ?? normalde kac gunde bir oluyor düzenli midir ?

canım cok silik cıktıysa cok erken test yapmış olabilrsin bence bebiş cok küçüktür yani CADIARZU
en iyisi kan testi kesin sonuc veriyo =)) yinede hayırlısı olsun senin için

bence de geç döllenme falan olduysa o yüzden silik çıkmış olabilir en garantilisi yine kan testi olur yerimseniben
dilerim hayırlısı ne ise, kalbindeki ne ise o çıkar test sonucunda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…