Cok acil, acaba hamilemiyim ?

merhaba..norlevo hakkında yazılanları okudum..ben de yeni kullandım..ayın 11 inde regl oldum..19 unda norlevo yu kullandım ilk hapı 2 saat sonra ikincisini de 12 saat sonra içtim..ilk 4 gün hiç bi şey olmadı..dün yeniden regl oldum..bu normal bi durum mu?prospektüsünde sızıntı şeklinde kanama yapabilir diyo ama benimki daha fazla normal regl dönemimdeki gibi...ne yapmam lazım bilmiyorum, panik yaptım..yardımcı olursanız sevinirim

normal korkulacak bışey yok tekrar adet olmuşunuz.

sabahtan beri bir sürü şey araştırdım kafam iyice karışmıştı..çok tesekkür ederim..peki bi sonraki adet dönemi normal zamanında mı olucak? yoksa şimdi adet görüyorum bunun bitim tarihine göre mi olması gerekir

ayin 11 inde adet görmüssünüz normalde 8 gün sonra ovulasyon günü baslamaz...hapi da hemen almissiniz hamile olma sansi yok denecek kadar az...yeniden regl olmaniz da yüksek ihtimalle hormon dengeniz degistigi icin bir kanama yasiyorsunuz..norlevo cok ciddi hormon iceren ve insanin dengesini alt üst eden bir ilac..bir sonraki adet döngüsü degisebilir

Son düzenleme:
şakşakşak
çok güzel
hiçte cahil biri değilsiniz bunu yapabildiğinize göre.....
hamile olup olmadığınızıda nasıl öğreneceğinizi biliyosunuzdur heralde.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…