Cok acil, acaba hamilemiyim ?

teyhooo sende okadar kana bebekmi olur yavrum bebek yapmak okadar kolay bişi değil kesinlikle hamile değilsin sende valla güldürdün beni :))) kan üstüne kan ve gebelik ilahi ha :)))))))))))))))

irem bu kadar telaslaniyorsan yarin en yakin eczaneye git bir hamilelik testi al.. yap rahatla.. kendi kendini yemekten kurtulursun..sonucu buraya yaz biz de ogrenelim.

ama ben kesinlikle hamile olabilecegini sanmiyorum

irem bu kadar telaslaniyorsan yarin en yakin eczaneye git bir hamilelik testi al.. yap rahatla.. kendi kendini yemekten kurtulursun..sonucu buraya yaz biz de ogrenelim.

ama ben kesinlikle hamile olabilecegini sanmiyorum
kan testlerinin daha dogru sonuçlar vereceğini duydum.eczanedeki testler yanıltıcıymış

kan testlerinin daha dogru sonuçlar vereceğini duydum.eczanedeki testler yanıltıcıymış

yok yıvrım %99 doğru çıkar onlar genelde. sen bi eczaneden test yap şüpheli bir durum olursa kan tsti yaptır. ama bence eczanedeki teste bile gerek yok. kusura bakmazsan bişi sorcam açık olcak ama içine mi boşaldı??

iyide canım neden korunmazsınız işte ben buna anlam veremiyorum. sonuşta evli değilsiniz. ya hamileysen ne olacak. bizim arkadaşlarda aynı hatayı yapmışlar 2,5 aylık bebek aldırdılar. veeee şimdide ayrıldılar. peki hiçmi kendini düşünmüyorsun. evlenene kadar bekleyemediniz korunun bari. bebek yapmak kimine göre zor kimine göre kolay canım. sen eşşeğini sağlam kazığa bağla. bek çok gençsiniz büyük üzüntüler yaşamanızı asla istemeyiz.

yapmayın bidaha böyle tedbirsiz işler canım..sonra başınız çok ağrır..kürtaj olma ihtimalini bi düşünsene..daha 21 yaşındasın,bekarsın ama bi bebek aldırmak zorunda kalıcaksın..gerçekten bi travma bu..dikkatli olun lütfen..kızlık zarın yırtılmış..geçmiş olsun :)) ama hamile olduğunu hiç sanmıyorum canım..sen yinede bi kan testi yaptır en garantisi o..lüten tedbirli davranın..

teşekkur ederm.çok haklısınız bir daha korunmadan ilişkiye girmek mi aman aman dersimi aldım ben

testi evde yapman gerekmiyor. testi al git okulun tuvaletinde dahi yapabilirsin. 2 dk ni alir sadece..
moralini bozacak hicbisey yok.korkma hamile degilsindir

kız evlenmeye ne gerek var ıs ısten gecmıs zaten barı aılenın yanında durda rahatına bakkkk sözlünle yıne gez toz
:)) hamıle degılsınır merak etme bukadar kanamaya adet olmusundur
ama sana özendım valla sen gene ılıskıye gırmısın ben 8aylık evlıyım gıremedım bıle illet vajınısmus bırakmıo beni

umarım öyledir perşembe hastaneye gdeceğim.umarım tez zamanda iyileşirsiniz kendinize iyi bakın

adetin eğer düzenli oluyor ise adetten bir hafta önce ve bir hafta sonra yumurta oluşmadığı için hamile kalınmaz merak etme.
ama bundan sonrası için istersen korunun. mesela doğum kontrol hapı yada kondom gibi..

sen nerden biliyorsun ki 1.5 sene sora evleneceginizi gelin ata binmiş te ya nasip demiş haberin olsun bence yanlıs yapmıssın

ya ne korun felan dıyorsunuz arkadaslar 21 yasında bı kızdan bahsedıyoruz.bence o kısıyı tatmın edıcegım dıye kendıne zarar verme bı gun cok pısman olacaksın.ya hamıle kalırsan? bugun ac muge anlının programını evlenıcem demıs cocuk daha kız 17 yasında ve su an 5,5 aylık bı bebegı var bpoylemı olmak ıstersın?aklını basına al lutfen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bence bu tarz bi konuşma tamamen yanlış yönlendirme. verdiğiniz örnekte korunmadıkları için hamile kalmış madem bir iş yapılmış korunması da gerekir.tabi ki kimse savunmuyo evlilik öncesi ilişkiyi ama, onu tatmin edym diye yapmamıştır eminim ki kimse. çünkü cinsel ihtiyaçlar sadece erkekte olan birşey değildir ve cinsellik sadece erkeği tatmin etmek için yapılmaz cinsellik herşeyden önce paylaşımdır.
a.s.

bu arada iremcim daha neyi bekliyosun yavrum yap bi test al okulda yaparsın bişey olmaz yahu stresle yaşamaktan iyidir.

yaa iremcim boşuna dert ediyosun kendine...adet olmuşsun işte artı o hap zamanında gelmesini sağlıyor..dr a gitmene gerek yok cnm for you larda bile satılıyor gebelik testi al bi tane yap okulda...dr a gidilcek bi durum yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…