Çoğu kişi bu ilaçla hamile kalmış ilk aydan arkadaşımda dahil.

birmelegimolsun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2020
166
62
Kızlar merhabalar, gebelik istediğimden dolayı doktora gittim ilk kez daha önce devlete gitmiştim genel kontrol amaçlı yumurtalıklarımda bi sıkıntı olmadığını söylediler. 1 buçuk yılı aştı gebe kalamıyorum adetimin üçüncü günü alttan muayene oldum ve doktor o gün hiç kan testi felan yapmadan XXXXXXXXXXXXXX verdi ve ilaçlarım bugün biti. İki gün sonra progesteron testi yaptıracağım. Çoğu kişi bu ilaçla hamile kalmış ilk aydan arkadaşımda dahil. Sizler bişeyler biliyor musunuz bU konu İle ilgili.... adetime bir hafta kaldı eğer gebeysem kan testinde çıkar mı. Bu yapacağım Testte neyi anlayacağız. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim( bu arada iki gündür ağzımda tat yok ya da değişik bir tat var bu belirti sayılır mı)

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım hamilelik belirtisi ağrılar dışında pek anlaşılmıyor adet geçmeden. sakın mide bulantısına fln aldanma, ben gebeyim bulantılarım 6 haftalıkken başladı. her bayanda farklı ama belirtiler bebek iyice yerleştikten sonra belli ediyor kendini o yüzden hemen aldanma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…