Lekeler, Çiller Çocukluğumdan beri yüzümde çiller var

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ki marke vs olarak ta değil sülük kendisi zaten çoğu şeye faydası var biliyorsunuzdur
Sülüğün faydalarını biliyorum o ayrı bir şey. Sadece 1 sayfada iki mesajda kremin ismini vermeniz yanlış ve gereksiz geldi. Hem krem de geçiriyormuş öyle dediniz madem niye konu acip yardım istediniz ki... kaç yıllık cili doğuştan gelen cili geçirmeyen krem geçirmezse öyle açardınız konuyu

Ben farkındaysanız kullanan var mı da yazdım doğuştan gelmedi zaten bu çil çocukluğımda oluşmaya başladı ama sülalede var dedim ki dedim de yazımda kullanan var mı diye size göre reklam gelebilir bana göre de kullanan varsa benimle paylaşır

Deneyen varmı yazmışım şuan okudum amaç zaten burda kullanıp sonuç alan var mı onu öğrenmek bakın lazer ile bilgis olan yazdı mesela

Sizede tavsiyem reklam olarak görmeyin ha görüyorsanız yorum yapmasınız olur biter

Sizede tavsiyem reklam olarak görmeyin ha görüyorsanız yorum yapmasınız olur biter
Vallahi 18-25 yaş arası olup kendince çare arayan birileri görür de umutlanır diye yazıyorum. Kendim için değil yani. Cil gayet de yakışan bir şey. Değişik de oluyor hem. Hem güneş yanığı gibi de değil. Yasini da küçük gösteriyor. 35 yaşındaki biri bunları çoktan fark eder aslında. Neyse ben yazdım artık okuyup acaba mı bir de bunu mu denesem diyenler düşünür.

Teşekkür ederim güzel yorumunuz için

Gençken annemin de varmis. Çilvazil mi ne öyle bir krem söylemis bi hemşire yakını. Su an bir tane bile çili yok

Düzeltme: Google'dan baktım, cilvazil değil çil Fazıl bildiğimiz Fazıl trendyolda falan varmış bir araştırın derim. Annem kullanali 20 sene olmuştur tabi rahat insallah ayni formülüdur

Çil güzel birsey cocukken benim de vardi ve memnun degildim. Buyudukce ciller neredeyse kayboldu, keske kaybolmasalarmiş. :)))

Ayrica madem bu bahsettiginiz krem halanizda bu kadar işe yaradi ve tavsiye ediyorsunuz direkt kullanin niye soruyorsunuz.

Kullanıyorum zaten başka bilgilerde almak için sordum 15 güne yakındır kullanıyorum bende cldimde farklılık var yazmıştım

Evet biliyorum o kremi 11 yaşında falanken heves edip almıştık ama çocuk olduğum için düzenli kullanmadım ve fayda etmemişti aslında belki şimdi denesem fayda ederama dediğiniz gibi acaba hala formülü aynı mı

Çilli bayanlara hem imrenmisimdir çok doğal ve kadınsı görüntü veriyor bence hatta birçok kişi makyaj ile çil yapıyor bence boşuna uzuyorsunuz kendinizi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…