Çocuklu-Çocuksuz Farkı Diye Birşey Gerçekten Var mı?

Çocuklu arkadaşlarımla bebekli muhabbetler çok yapıyoruz ama çocuksuz arkadaşlarımlayken adeta hiç çocuğum yokmuş gibiyim

Bende konunun sonunda kişiden kişiye değişir diye düşündüğümü yazmıştım. Onay verdiğiniz için teşekkürler
Ne demek Zorluk olmuyor diyemem aşırı zorlandigim çok zamanda oldu nispeten kolay geçen zamanlarda. Ama önemli olan eş. Anlayışlı bir eş varsa yanında çocuk bakımı veya ev rutini daha kolay oluyor.

Aksine bu kaygıları yaşayanlar çok güzel anne baba oluyor, bilinçsizce üreyenler geleceği düşünmeyenler, yeterlilik kaygısı duymayanlar asıl ürememeli. Çocuk anne baba olmak için yapılır başka ne için yapılsın gayet geçerli bir sebep ilerde bana baksın, herkesin var benimde olsun, kocam eve bağlansın vs vs nedenleri yerine sadece anne baba olmak için layığıyla yapmak isteyenler yapmalı.

E o zaman ben ürüyorum

Çocuktan sonra ben de çok dağıldım ama eşimle hiç ayrı yatakta yatmadık. 2 yaşa kadar üçümüz beraber uyuduk sonra odasını ayırdık. Üçümüz beraber uyumak da keyifliydi.
Eşim hep bana alan tanıdı. Çocukla ilgilendi ben tek başıma dışarı çıktım. Ailelerimiz uzakta olduğu için eşimin desteği önemliydi. İlla ki bütün yük annede ister istemez ama yalnız zamana da ihtiyacımız oluyor.
Şimdi bazı gerçekler var ilişkin hiçbir zaman başbaşa olduğun gibi olmuyor. Ben o halimizi çok özlüyorum, bu halimizi de seviyorum.
Bir de eşimi hiç arka plan fotosu yapmadım ben de görsem çocuktan bağımsız gülebilirdim

Benimde cicim aylarım yeni bitti. Ve evet çocuklu çocuksuz arkadaş farkı var. Evlenmeden önce uyaran arkadaşlarımın hepsi haklıymış. Evlilik gerçekten zormuş hele çocuk olunca düşünemiyorum. Şimdi gerçekten bekar zamanlarınız gibi çocuk hemde iki tane ve çalışan kadınlarsa bunlar alnından öpesim geliyor vay aslanım benim diye. Türk erkekleri evlendikten sonra salış modu gerçekten ve insanı çıldırtıyor.

Arkadaşlar çocuk yapmayı düşünen varsa kesinlikle yapsın annelik dünyanın en mükemmel şeyi ya kesinlikle hemen bugün yapın… sizin bizden daha rahat , daha mutlu, daha özgür olmaya hakkınız yok

Arkadaşlar çocuk yapmayı düşünen varsa kesinlikle yapsın annelik dünyanın en mükemmel şeyi ya kesinlikle hemen bugün yapın… sizin bizden daha rahat , daha mutlu, daha özgür olmaya hakkınız yok
Hahaha çok gaza getiriyorsunuz beni, getirmeyin
ayrıca ben, tüm annelerin yerine de uyuyorum, özgüüürce gezip tozuyorum mesela

Allah herkese karısının gözünün içine bakan, ona her konuda destek olan eş nasip etsin. Gerisi hallolur bence

ikizlerim var oglum asiri yaramaz .hayatimiz diye bisi kalmadi acikcasi 6 saatten fazla uyumaz ne yaparsaniz yapin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…