ÇOCUKLARIMIZIN HAYVANLARLA ÇEKİLMİŞ EN GÜZEL FOTOĞRAFLARI YARIŞMASI anketi

kolaysa seçin birini bakalım:))

• 1.no

OY: 7 1,7%
  • 2.no

OY: 96 23,9%
  • 3.no

OY: 39 9,7%
  • 4.no

OY: 37 9,2%
  • 5.no

OY: 203 50,6%
  • 6.no

OY: 19 4,7%

• Ankete Katılan
    401
ya ben 5 numaraya bayıldım
solemeden gecemıcemm kımın cocuysa allah bagıslasınnn

dıgerlerıde cok seker ama yaaa ay yerım hepsını ben allah sıze bagıslasın yavrularınızı

ay yok oy veremicim ben bunların hepsi bal gibi şeker gibi ya
oyum hepsine yani birini seçmicem
nekadar masumlar ya maşallah

Son düzenleme:
ay ne seker bunlar yaŞeniz
2 nomeroya bayıldım yaaaa ne tatlıııııııııııııııı Şeniz:nazar:

aaaaaa ben 2 numaranın altındaki 2.fotoyu 3 sandım 3'e verdim meğer o foto 2 numaraya aitmiş bilmiyorumkismile :emir_bebek::ecrin_bebek:
demekki kısmet 3 numarayaymış opuyorumnanaktan
.

uvvvv hepsi çok tatlı ya. opuyorumnanaktan Allah evlatlarınızı sizlere bağışlasın. opuyorumnanaktan

tüh haberim olmadi cok üzüldüm yoksa kizimida sokmak isterdim

ama 41 kere masallah cok cok hos hepside ya rabbim nazarlardan korusun
ve helal olsun bu kuzucuuklarin icindeki hayvan sevgisine
tüm anneleride cocuklarinida tebrik ederim

secim yapmak cok zor oldu ama gönlümü ikinci güzelimiz caldi okadar sevimli cikmis ki bayildim

bütün bücürlere basarilar diliyorum

allah nazarlardan saklasın hepsi birbirinden çok tatlı 5 le 2 arasında kararsın kaldım ama 5 in masumiyetine hayran kaldım oyum onaolumunekankayizsmile

hepside birbirinde tatlı bebekler opuyorumnanaktan
hangisine oy versemki maşllahhh:nazar: diyorum onlar benim birinçim diyorum ve kimse alınmada diyorumki beşe gitsin oyumma.s.

ayy ayy Allahım Allahım :nazar:maşallah:nazar: kızlar ne bunlar böyle ya.hepside harikalar.bayıldım,öldüm,bittim.ama ben oyumu 5 numaradan yana kullandım.çünkü oradaki melek yüzlü çocuğun dudakları aynı oğlum furkana benziyor.napayım ayol hepside çok tatlılar.boshayallersmileyoksam oy moy kullanamıyacaktım.

Söz konusu çocuklar olunca akan sular durur.Şimdi hangisi seçilir ki?Hepside birbirinden güzel harika çocuklar.Allah anne babalarına bağışlasın onları.Kara vermek zor.opuyorumnanaktan:lepi:

X