ÇOCUKLARIMIZIN HAYVANLARLA ÇEKİLMİŞ EN GÜZEL FOTOĞRAFLARI YARIŞMASI anketi

kolaysa seçin birini bakalım:))

• 1.no

OY: 7 1,7%
  • 2.no

OY: 96 23,9%
  • 3.no

OY: 39 9,7%
  • 4.no

OY: 37 9,2%
  • 5.no

OY: 203 50,6%
  • 6.no

OY: 19 4,7%

• Ankete Katılan
    401
çok ama çok şekerler....Allahım korusun hepsini.....ama 2 numarayı çok sevdim oğlumada benziyor ondan sanırım oyum ona gitti.Şeniz

harikalar hepsi de maşallah. birine verdim ben de oyumu ama gerçekten tercih etmesi çok zor.

ayyyy hepsi birbirinden güzel çok tatlılar opuyorumnanaktan
ben karar veremedim yarın gündüz gözüyle tekrar bakıp oyumu kullanacam

6 yarışmacının da her birinde yok yok bu diyorum, diğerini görünce ayy bu da süper
inanın hepsi hilafsız harika opuyorumnanaktan
hayvanlarla böyle dost çocuklar yetiştirilmesi de takdir edilesi bir hareket :lepi:

hepsi birbirinden tatlı bunların yaa ama ben oyumu 5 numaraya verdimopuyorumnanaktan

Ayy bayıldım bayıldım bu fotolara çocukları ve hayvanları çok severim
41 kere maşallah
Hepsi sağlıklı uzun ömürlü olsunlar inşallah
Benim için çok zor bir seçimdi
Oyum 5 numaraya gitti Köpeğine sevgisi yüzüne çok güzel yansımış

aaayyyyyyyyyyyyyyy ben 5 numaradakı bebıse bıttımmmm ne kdr tatlı o ole masallahhhh ... kopegınıde almıs yanına :)

maşallah hepsi birbirinden tatlı,karar vermek zor oldu cidden

Hepsi çok şirinler maşallah..rabbim nazarlardan saklasın..ben oyumu 5 numaraya verdim..

2 ile 5 arasında kaldım,2ye verdim.gülümsemisi çok hoşuma gitti,ama 5inde o duduşlarını bayıldım yaa hepisini yirimmm benn allah hepsini ailelerine bağışlasın,çok güzel hayatları olsun inşş:Saruboceq:

vallah ben haksızlık olmasın diye oylamıyorum çünkü ciddi anlamda karar veremedm her birine bakarken heh bu diyordum ama alttaki fotoya geçince yok yok buu derken iyice kararsız kaldım...
ne kadar harika fotolar yaaaaa

Ama hesi çok tatlı,cici bunların.Karar vermek zor.Dur bir daha bakıyim CADIARZU

çok tatlılar hepsi yaaaa :))

2 4 ve 5 arasında kararsız kaldım :))) çok zor çokkk Rabbim nazarlardan saklasın hepsini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…