cocuklari okula, krese,yurda gidenler kulübü

iyi aksamlar epedir girmedim forma firsatim olmadi hepiniz iyidir umarim benim oglumda bu sene 1. sinifa basladi okumaya ögreniyor hergün onunla kitap okuyoruz ev isi firsatim olmuyor
aysecikcik bende arkadaslara katiliyorum okula baslayinca ögretmenlerin anlatislari dha farkli oluyor ve cocuk annenin dedigi mi ögretmenin dedigimi arada kaliyor

melisa bugün aglamismi emiy belki sana öyle söylemistir

bilmiyorum ama bu hafta arkadaslari hep gec geliyo galiba vardigimizda melisanin oynadigi arkadaslari olmuyo tedirgin oluyo ozaman benle oda arasinda ama kadin gelip aliyo seslenmiyodu aglamis agladimi diyo zaten aglamistir ya güveniyorum okonuda

günaydinlar bu arada bugün biz krese gitmedik melisa cok hastaydi aksam arkadasa kahve icmeye gitmistim dedim bunun atesi var diye cok hafifti ama
eve gelirgelmez uyudu sütünü bile icmeden ikisaat dizi keyfi yapayim dedim gittim bir baktimki tuhaf sesler cikariyo atesten yaniyo hemen kaldirim fitil koydum cocuk kendine gelene kadar sayikliyo ne dediginide anlamiyorum sabaha karsi bir fitil daha koydum simdilik iyi bakalim

aysecikcik bende arkadaslara katiliyorum okula baslayinca ögretmenlerin anlatislari dha farkli oluyor ve cocuk annenin dedigi mi ögretmenin dedigimi arada kaliyor

merhaba sevgili arkadaşım....ablam da çocuğunun,sorumluluk sahibi olmasını istediği için öncelikle ders yapma bilincini aşılatmaya çalışıyor...anladığım kadarıyla anasınıfı çağında olan bir çocuğa ders çalışma ile ilgili birşey yapılmaması gerekir...sanırım buradaki ortak fikir bu....fakat anlamadığım şey şueki bir çocuk küçük yaşta bu bilinci kazanmazsa ne zaman kazanacak?....sorumluluk bilinci nasıl kazandırılır?...bu konuda neler yapılabilir?

CADIARZUCADIARZU

canim tabiki okulda ögretmenler ögretiyo o cocuk okuma yazmayi biliyomu ki annesi okuma sevgisi olsun diyo
haaaa eger evde kitap okuyan anne baba varsa ozaman cocuktada bu devgi olabilir
yada cocuga güzek hikayeler alip annesi yada babasi yatarken cocuga okuya bilirler o cocuk daha oyun caginda

geçmiş olsun canım...inşallah şimdi daha iyi olmuştur...

merhaba canım anaokuluna bunun sağlanması için gidiyor çocuklar ders dönemine direk geçmeden oyunlarla okul kuralları sorumlulukları öğretliyor zaten daha oyun çağındalar ve bir daha geri dönmeyecek bir zamandan bahsediyoruz şimdi bol bol oynayacak içinde kalmayacak ki çocuk büyüdüğünü hissedebilsin
en doğal haklarını ellerinden almayalım lütfen dersler başlamamışkı çalışma alışkanlığı olsun önce kendisi istemeli daha önceki yazınızda aklının hep oyunda olduğunu belirtmişsin canım tam oyun yaşı bırakın şimdi oynasın inanın gelecek sene ilk dönem
özellikle bol ders çalışmak zorunda olacak annesiyle beraber şimdiden annesiyle ders konusunda zıtlaşırsa seneye çok zorlanırsınız 2 çocuk annesiyim biri ilkokul 3.diğeri 2.sınıfta anasınıfınada gönderdim ikisinide küçük üstelik bir yaş küçük gitti kendi isteğiyle 1.sınıfa kadar oyun ve boyama yaptılar 1.sınıfa başlayınca ders çalışmayada başladılar.tatlım hayatlarının uzun zamanı bundan sonra zaten ders çalışmakla geçecek şimdi bari biraz oynasınlar dersleri bitince ben pc ye bile oturtmuyorum çocuklarımı oyun dönemleri geçmeden tadını çıkarsınlar bu yaşları bir daha geri gelmeyecek bu eğitim sistemiyle işleri zaten zor birde biz zorlaştırmayalım
biraz uzun oldu yazım ama umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.görüşmek üzere

cok haklisin sana katiliyorum

merhaba arkadaşlar hihoyyyt hepinize güzel hafta sonları dilerima.s
öpüldünüz şekerler a.s.

gecmis olsun emiy
aysecikcik 1.sinifta ögretmenler oyundan derse cok iyibir gecis yapiyorlar

simdiden hepinizin kadinlar gününüz kutlu olsun

şimdi tam olarak anladım sevgili arkadaşlarım...ilginiz ve güzel cevaplarınız,yorumlarınız için içten sevgilerimi sunuyorum...sizlerden çok şey öğrenmeye başladım bile...sağolun...bu çiçekler sizlere bitanelerim...

a.s.a.s.a.s.a.s.:asigim::asigim:

merhaba arkadaşlar hihoyyyt hepinize güzel hafta sonları dilerima.s
öpüldünüz şekerler a.s.

sagol canim sanada iyi hafta sonlari a.s. a.s. a.s. a.s.

gecmis olsun emiy
aysecikcik 1.sinifta ögretmenler oyundan derse cok iyibir gecis yapiyorlar

simdiden hepinizin kadinlar gününüz kutlu olsun

sagol canim a.s. a.s. Şeniz Şeniz

tesekkürler cicek icin önemli olan yegenininze faydali olabilmek a.s. a.s.

günaydinlar herkesin kandilini ve kadinlar günü kutlu olsun

selam hanımlar hihoyyyt
kandiliniz mübarek olsun :Saruboceq: vede dünya kadınlar gününüz kutlu olsun :içelim: :1hug: :teytey:

selam hanımlar hihoyyyt
kandiliniz mübarek olsun :Saruboceq: vede dünya kadınlar gününüz kutlu olsun :içelim: :1hug: :teytey:

sagol canim seninde kandilin ve kadinlar günün kutlu olsun a.s. a.s. a.s.

iki oglum gidiyo okula
büyük lise son
küçük ilk ögretim5. sınıf
ahh ahhh ömrüm bitti
küçükle pek sorunum yok ama büyükle başım beladaaaaaa:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…