cocuklari okula, krese,yurda gidenler kulübü

günaydın kızlar.okula giden minik bebişlerimiz.allah hepsine zihin açıklığı versin.

günaydınlar meleklerimize mevlam zihin açıklığı versin
dün büyük kızımın toplantısı vardı
öğretmeni çok güzel şeyler söyledi mutlu oldum
küçük miniğimde satranç turnuvaında ilk rakibini yenmiş pek mutlu dün meleğim

günaydin kizlar bende kizimi birakip geldim
allah zihin acikligi versin cocuklarimiza

günaydın kızlar.okula giden minik bebişlerimiz.allah hepsine zihin açıklığı versin.

günaydin amin canim

günaydin canim allahim herzaman gururlandirsin hepimizi insalla :Saruboceq: :Saruboceq:

oh canım dün senden mutlu ve gururlusu yoktur herhalde dimi hayatım.
inşallah ömürleri boyunca bu başarıları devam eder miniklerimizin hayatım.:Saruboceq:

oh canım dün senden mutlu ve gururlusu yoktur herhalde dimi hayatım.
inşallah ömürleri boyunca bu başarıları devam eder miniklerimizin hayatım.:Saruboceq:

günaydin amin canim

günaydin canim allahim herzaman gururlandirsin hepimizi insalla :Saruboceq: :Saruboceq:

inş şekerler daima gururlandırır bizi meleklerimiz:Saruboceq:başarı ve mutluluklarıyla

merhaba arkadaşlar..benim sizlere bir sorum olacaktı...benim ablamın anasınıfına giden bir çocuğu var ve bu eylül ayında 1.sınıfa başlayacak inşallah....ablam,çocuk dersi sevsin diye ona kitaplar alıp birlikte çalışıyorlar....bu aralar, çocuk oyundan başka birşey yapmayıp ders yapmayı bile düşünmüyor.....sizlere sorum şu:bir çocuğa ders çalışma alışkanlığı nasıl kazandırılır ve sizler bu yönde çocuklarınıza nasıl yaklaşıyorsunuz?....yani neler yapılmalı bu yaştaki çocuklar için?..şimdiden teşekkür ediyorum cevap veren herkese...

a.s.a.s.

hosgeldin canim daha cok kücük tabiki oyun düsünecek zorlamasin
tabi benimki krese gidiyo pek bisey diyemem ama
yinede simdilik zorlamayin okula baslasin yavas yavas alisacaktir herseye a.s. a.s. a.s.

canım benim kızım bu sene 1. sınıfa başladı ve geçen sene anasınıfına gidiyordu.bende emiye katılıyorum.bu sene bence çok zorlamasın.zaten seneye ister istemez başlıycak.ne kadar üstüne giderse o kadar uzaklaştırır çocuğu derslerden.birde bu öğretmenle alakalı ilgili bir öğretmene düşerse ve öğretmenini severse zaten o ders yapmaya başlıyacaktır hayatım.onun için şimdiden zorlamaya gerek yok.zaten çok küçükler birde bu şekilde zorlanırsa ilerde sorun olabilir.ben bu şekilde yaptımş.şimdi kızım okulunu ve ders yapmayı çok seviyor ve allaha çok şükür okulunda çok başarılı.öğretmenide çok sevdirdi kendini.onunda desteğiyle sınıfta okumayı söken ilk öğrencilerden oldu.onun için bence çok zorlamamalı.a.s.

evt canm bende sana katiliyorum eger simdiden baski olursa cocuk okuldanda okumaktanda sogur

hosgeldin canim daha cok kücük tabiki oyun düsünecek zorlamasin
tabi benimki krese gidiyo pek bisey diyemem ama
yinede simdilik zorlamayin okula baslasin yavas yavas alisacaktir herseye a.s. a.s. a.s.

teşekkür ederim arkadaşım...fikrin için....

mutlaka biz de öyle yapacağız sevgili S1907.....umarım yeğenim de başarılı olur...teşekkür ediyorum....

günaydın bayanlar.
meleklerimede günaydın diyorum.allah hepsine zihin açıklığı versin inşallah.

günaydin prenses ve prens anneleri allah hepimizin cocuguna zihin acikligi versin

selam ben prensesimi aldim geldim sizler naptiniz bakalim
bugün aglamis arkamdan öyle diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…