çocuklara masallar

Öncelikle inşallah tutulursunuz, yolunuz açık olsun ama ses kalitesi kötü olmuş ce cırt çıkıyor maalesef. Birazdaha masalsı, yumuşak olmalı sanki

Öncelikle inşallah tutulursunuz, yolunuz açık olsun ama ses kalitesi kötü olmuş ce cırt çıkıyor maalesef. Birazdaha masalsı, yumuşak olmalı sanki
ya evet ilk kez yaptım kaliteli olmamış farkındayım düzenleyeceğim güzel eleştiriniz ve anlayışınız için teşekkür ederim

Ses biraz kötü ama takibe aldım zamanla profesyonelleşeceksinizdir
Yolunuz açık takipçiniz bol olsun diyelim

Hayırlı olsun evet ses biraz oynamış ama zamanla düzelir. Ben de masal seslendiriyorum ama çocuklarıma günde 100 kere ya çok yoruldum galiba. Sizi açıp dinletirim arada da :)

Ses biraz kötü ama takibe aldım zamanla profesyonelleşeceksinizdir
Yolunuz açık takipçiniz bol olsun diyelim
Çok teşekkür ederim dediğim gibi eleştirileriniz önemli ilerlemem için hepsini dikkate alacağım seste sorunu ben de farkettim yani biraz daha yumuşak ve cızırtısız olması gerekiyor düzelteceğim takibiniz için ayrıca teşekkür ediyorum

Hayırlı olsun evet ses biraz oynamış ama zamanla düzelir. Ben de masal seslendiriyorum ama çocuklarıma günde 100 kere ya çok yoruldum galiba. Sizi açıp dinletirim arada da

Hayırlı olsun evet ses biraz oynamış ama zamanla düzelir. Ben de masal seslendiriyorum ama çocuklarıma günde 100 kere ya çok yoruldum galiba. Sizi açıp dinletirim arada da :)
Sayfanızı söylerseniz sizi takip edip kendime de birşeyler katmak ve size de destek olmak isterim

Yeni masallar beklemedeyim o zaman
Kızıma dinleteceğim bol bol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…