Cocuklar icin online Ingilizce egitimi

MrsNorris

Knitter...ÖrgücüBasi...
Pro Üye
14 Mart 2010
7.878
6.785
Herkeze merhaba. Kizim bir kac aya 4 yasina giricek. Ingilizceye merak sardigini fark etigim icin dil kurusu arayisina girdim. Yüzyüze olan dersler cok pahali. Cocuguna online ingilizce ders aldiran varmi aranizda?

Online ingilizce dersini bilmiyorum ama alt yazılı çizgi diziler veya filmler izletebilirsiniz. Gerçekten çok büyük etkisi oluyor..

Herkeze merhaba. Kizim bir kac aya 4 yasina giricek. Ingilizceye merak sardigini fark etigim icin dil kurusu arayisina girdim. Yüzyüze olan dersler cok pahali. Cocuguna online ingilizce ders aldiran varmi aranizda?
4 yaşındaki çocuğun dikkat süresi çok kısadır. Buna bir de ekran eklenecek. Oyun çağında etkileşime açık bir çocuğa, süslü kelimelerle reklamlarla satılan online dil dersinin ne kadar faydası olur ne kadar dikkatle dinler dayanır kısmına benim cevabım yok. Çoğu yetişkin bile online derse tahammül edip yüzde yüz dikkatle dinlemiyor. Çoğu da slayt okuyor. Bu online ders içeriği ne, standartları müfredatı ne? Kim verecek, yerli yabancı biri mi

Online ingilizce dersini bilmiyorum ama alt yazılı çizgi diziler veya filmler izletebilirsiniz. Gerçekten çok büyük etkisi oluyor..

tek izledigimiz sey Bluey. Arada ingilizce aciyordum. Ordan bir kac kelime, basit cümle kaptigini fark ettigim icin arayisa girdim zaten. Yüzyüze olan kurslar bulugundugum yer (büyük sehir degil) yüzünden özel ders olarak haftada iki kere yada bir kere 1,5 saat ve cok pahali (kres parasi kadar).

Ben bir programa başladım. İlk başta etkisi olmayacağını düşünmüştüm ama yanılmışım. Müzik listeleri ve sesli kitaplar gönderiyorlar. Her kitabın seslendirmesi kendilerine ait. Böylece doğru aksanı kullanarak, yeni kelimeler öğreniyor oğlum. Geçen ay kitaptaki tüm ana kelimeleri öğrendi. 3 yaş.

Ben bir programa başladım. İlk başta etkisi olmayacağını düşünmüştüm ama yanılmışım. Müzik listeleri ve sesli kitaplar gönderiyorlar. Her kitabın seslendirmesi kendilerine ait. Böylece doğru aksanı kullanarak, yeni kelimeler öğreniyor oğlum. Geçen ay kitaptaki tüm ana kelimeleri öğrendi. 3 yaş.

bu arada bizde basladik N..kid mi sizinkide? "Dersler" 25 dakikalik interaktif oluyor

bu arada bizde basladik N..kid mi sizinkide? "Dersler" 25 dakikalik interaktif oluyor
Bizimki i….r. 4 kelimeli 😁 ses kayıtları var istediğimiz zaman yapabiliyoruz. Sanırım 4 yaş öncesi interaktif programlar uygun olmuyor. İlerisi için aklımda bulunsun🤗

X