çocuk süreçleri (aşılama,tüp bebek,kist.miyom)

Banada açık önerdi canım bakalım peki zorluk çektin mi ameliyattan sonra
Sonucta sezeryan gibi oluyorsun. Ilk ameliyattn cikinca cok agrim vardı. Agri keisici igneler yapiyorlar rahatliyorsun. Ilk 1 hafta zor geçiyor birinin destegine ihtiyacın olur. Kendi basina ayaga zor kalkiyorsun sagina soluna zor dönüyorsun. Her gün güne daha da iyileşmiş kalkiyorsun. 1 bucuk ay oldu ameliyat olali. Suan herseyimi yapiyorum. Eğiliyorum zipliyorum..dikkali sekilde spor bile yapiyorum. Hic korkma. Ben de ameliyat olmadan önce okadar korkuyordum ki. Ne olacak nasil olacak bi yerime zarar verecekler mi diye.. Şükür oldum kurtuldum bile. Darisi cocuk da insallh.

İnşallah canım Allahım çabalarımızı karşılıksız bırakmasın inşallah

0.01 ile hamile kalan var vazgeçme canım instagramdan takip et çok iyi doktorlar var

Amin biz de tüp bebek yolunda ilk adımı attik Rabbim herkesin bu sürecini güzelce tamamına erdirsin inşallah

Amin biz de tüp bebek yolunda ilk adımı attik Rabbim herkesin bu sürecini güzelce tamamına erdirsin inşallah
hadi hayırlı olsun inşallah yeni tedavn kuzum bu tedavinde bebişin seninle olsun bende dondurulmş transferi olucam 15 güne allahtan bir manilik çıkazsa allah yüzümüzü güldürsn

GÖzyaşım pıtt

Eklentiler

• 570EE99F-886C-408A-8EFC-DB3BB3AA5D40.jpeg
    131,7 KB · Görüntüleme: 103
merhaba canim cok gecmis olsun ozet geceyim ilk evliligimde 1.5 sene olmadi ikinci evliligim 2 senedir olmuyor cikolata kisti var ameliyat oldum yine 4cm olmus almanyadaki doktorum tup bebek dedi turkiyedeki doktorum rahim filmi ultrasyon ve yumurtalik testime bakti tup bebek hemen yaptirma dedi sorun yok dedi napacagami bilmiyorum turkiyede prof gittim

cnm çok geçmiş olsun cnm maalesf illet bir iş ile uğraşıyoruz allah hepmzn yardımcısı olsun ama bnce 3.5 senedir olmuyor ise tüpe gidebilirsin

cnm çok geçmiş olsun cnm maalesf illet bir iş ile uğraşıyoruz allah hepmzn yardımcısı olsun ama bnce 3.5 senedir olmuyor ise tüpe gidebilirsin
rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin ins cok zor bsyle savasiyoruz rabbim yardim etsin bende ins sizlerde bebis haberimizi burda veririz

Merhaba,

Üzerinden baya zaman geçmiş ama geçmiş olsun.Umarım herşey yolundadır.Ameliyat için doktor ve hastane arıyorum.Rahim arka duvarında 8,5 cm myomum var.yaşım 41 yapışıklıktan ve kanamadan korkuyorum.Çocuğum yok. Siz doktorunuzdan memnun musunuz ? Uzun zaman geçmiş. Sorun yaşadınız mı ?

Çok geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede yaşadığınız tüm sıkıntılara değecek bir sonuç alırsınız.
Şunu belirtmek isterim ki bu serüveni ve çekilen acılari ancak yaşayan bilir. Buradan paylaşarak en doğrusunu yaptınız. Sevgililer

Merhaba konunun üzerinden epey geçmiş durumunuz nedir öğrenmek istedim inşallah herşey yolunda gitmiştir bende benzer bir sıkıntı yaşıyorum kist ameliyatı oldum yumurtalara zarar vermeden laparoskopi ameliyatı ile kistleri aldı doktorum ilk aşılama başarısız 2.olacak onu bekliyorum ama doktorum direkt tüp bebek yapmak istedi bu arada yaşım 33 değerlerim çok güzel çıkıyor rahim duvarı da güzel kalınlaşıyor sanırım sorun tüpler. Doktorum aşılamaya çok umut bağlamadı tüpleri ameliyat sırasında zorlamış geçiş varmış ama epey zor geçiş olmuş eğer sıvı geçmeseydi tüpleri de alacaktım dedi ameliyat sırasında. Acaba sorun tüplerden rahat bir geçiş olmaması mı yani eğer öyleyse tüp bebek te olumlu sonuç almamız gerek diye düşünüyorum ama süreçleri epey zormuş hakkımız da hayırlısı olsun hepimiz için

Ne yazık ki var hipo hipoluyum ben ve tüp bebek ten başka çare yok gibi şu an. O da olursa.
Biri hipo hipo mu dedi bak canım benim kadar kimse olumsuz değildi ama çok şükür 3denememde tütü hata tanıdığım bı çok hipolu sadece yumurta takibiyle gebe kaldı aşılama yapanlarda var tüp Bebek biraz daha yüksek ama şimdiki aklım olsa direk yumurta takibi yada asilama denemedim hep bizim hasta gurubu da olanların gebe kalma ihtimali daha yüksek en azından nasıl bı tedavi uygulayacaklarını iyi biliyorlar sakın bis yere kendinizi strese sokmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…