cocuk sahibi olmak icin yardim..

qzl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2014
125
26
34
1,5 yil oldu dvlet sahibi olamiyoruz duadan baska birseye inancim yok..suanda yine regl oldum ve krndimi kotu hussediyorum sizlerden ricam cok fazla konu var hangusine bakayim sasirdim banada yardim edin..lutfen ne okuyayim hangi duayi okuyan hamile kaldi hikayelerinizi mrdak ediyorum yardim edermisiniz

cnm dua topikleri var bak onlara istersen hz ibrahim h Zekeriya duaları

Canım inşallah Hayırlı bir evlat sahibi olmayı RAbbim hepimize nasip etsin. Gönülden edilen her dua makbuldür bence . Sana umut olsun hikayemi kısaca anlatayım. 2 yıl 2 aylık evliyim evlendikten birkaç ay sonra eşimin öylesine yaptırdığı tahlille doğal yolla asla bebek sahibi olamayacağımızı büyük bir yıkımla öğrendim. Yaşım 35 idi kaybedecek vaktimiz olmadığından 1 yıl içinde 3 kere tüp bebek denemesi yaptık 25- 30 bin lira para harcadık kullandığın ilaçlar manevi sıkıntılar cabası ve elde var sıfır. Son denemem eylül başı negatif sonuçlanınca doktorum birkaç ay dinlenin tekrar deneriz diyip yolladı bizi . Kullandığım hormonlardan dolayı adet düzenim her defasında şaşmasına rağmen ekim ayında gayet normal gelip şaşırttı beni. Kasımı da normal atlatırsak aralıkta 4. Denemenin heyacanını yaşıyordum ki reglim yine gecikti de gecikti. Kim bilir kist mi oluştu içimde ne büyüyor bin bir endişe ile gittiğim doktordan mucizemi görüp geldim. Henüz çok yeni ama evet hamileyim çünkü RAbbim ol dedi çünkü zamanı geldi. Seninde mutlaka bir vaktin zamanın var ben dilimden duayı hiç eksik etmedim ama sayıyla sırayla değil içimden geldiği gibi hep yalvardım RAbbime çok şükür duydu sesimi sen de stres olma asla isyan etme sabrını inancını hep koru Rabbim çok büyük ... Umarım uzatıp sıkmadım....

Yaa cok tesekkur ederim gercekten dusunup yazdin bana inanilmaz iyi geldi ALlahim saglikla kucagina almayi nasip etsin cok cok sevindim inan himayeni okuyup sonunda hamileyimi gorunce gozlerim doldu )) haklidinbende icimden geldigince dua ediyorum hep insallah Allahim benide duyar gercekten cok sagol )

Canimm oncelikle hayirli olsunn bebegini saglikla kucagina alirsin insallahh. Dualarin gucune herzaman inaniyorumm. Dualarla ferahliyorum bende. Dogal yolla asla olmycgni ogrendik demissin sorun neydi canim ozel degilse

Canim bende mucizemi 1 sene bekledim olmuyodu regl olunca cok uzuluyodum dua ettim bol bol mevlut okuttum bebege niyetlenip tespih cektim hic kafama takmadigm bi anda hamile kaldimstres cok onemli hic stres yapma eger calismiyosan kendine bi ugras bul bos durdukca cok dusunuyosun cnku burdaki topiclere katil Rabbim en kisa zamanda hayirli saglikli bi evlat versin. Arkadasinda dedigi gbi bi vakti var mutlaka. Allah kimsenin kucagini bos birakmasin.

bide arkadasimin 4 sene olmadi cocigu ensonunda tup bebege karar verdiler adet olim doktora gidixem diyodu adet olmadi ama duzensizligide vardi o yinede adet olcagi tarihde dr gitti ve hamile oldugunu ogrendi cunku o ay acaba hamilemiyim stresi yoktu tek dusuncesi adet olmak ve dr gidop tup bebek yaptrmakdi anladin mi stres yapmcaksn bu konuda bi cok onmli

Haklisin insallah basaririm stres yapmamayi cok tesekkurler . Yazdiklariniz icime su serpiyor sagolun

Canım bu arada özellikle Meryem ve Fetih surelerini düzenli okumaua çalıştım RAbbim tabi ki seni de duyacak yeter ki inancını umudunu kaybetme inşallH en kısa sürede hayırlı haberini alırsın

Canimm oncelikle hayirli olsunn bebegini saglikla kucagina alirsin insallahh. Dualarin gucune herzaman inaniyorumm. Dualarla ferahliyorum bende. Dogal yolla asla olmycgni ogrendik demissin sorun neydi canim ozel degilse
Yok canım neden özel olsun bizde morfoloji 0-1 arasıydı sayımız da 9-15 milyon arası. Hangi doktora gittikse doğal yolla olmaz demişti

Yok canım neden özel olsun bizde morfoloji 0-1 arasıydı sayımız da 9-15 milyon arası. Hangi doktora gittikse doğal yolla olmaz demişti
Anladimm ne demek olmaz ya dogal 1 tane bile olsa Allah isterse olur. Bizde hic sperm yok Allaha siginiyorum ondan istiyorum. Insallah bizede nasip olur isteyen herkesede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…