Çocuk bakıcısı

asliismail

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2015
2
0
Merhaba arkadaşlar 9 aylık bir bebeğim var ve çalışan bir anneyim ailemde şehir dışında oturduğu için bana acil bir çocuk bakıcısı gerekiyordu. Bir çok araştırma yaptım biliyorsunuz ki bu devirde güvenmek çok zor hele ki çocuğunuzu emanet edeceğiniz birisini bulmak müthiş zor. Bir çok bakıcı şirketleri ile görüştüm araştırma yaptım ama aklıma yatan birisini bulamadım. Ben işteyken çocuğuma ben gibi bakacak birisini bulmam gerekliydi. Bebek bakıcısı ilanlarını talan ama aradığımı da buldum müthiş bir bakıcı çocuğumla ilk elektriği mükemmeldi. Karşılıklı görüşmeler sağladık sağ olsun bakıcı firmasının sahibi çok güler yüzlü bir kadın. Aradığımız kriterler sonucu aklımıza yatan birisini bulduğumuza eşimle çok sevindik. 3 aydır bizimle birlikte işe gönül rahatlığı ile gidiyorum. Bu yüzden herkese tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ;
Bizde İstanbul da oturuyoruz çalışan bir anneyim ilk 6 ay izinliydim sonrası için çok endişe duyuyordum bir arkadaşım Ataşehir de bir firmadan aldı yaklaşık 1 yıl önce o da çok memnun kalmış adını buradan yazamıyorum herhalde ama sahibi Tuba Kavak diye bir kadın o firmaya gittik çok ilgilendiler kendiside çocuğuna bakıcı ararken açtım dedi 10 yıl önce ,bir bakıcı ile anlaştık 8 aydır bizde şu an herşey iyi umarım böyle devam eder.

X