Cocuk bakıcılığı fiyatı

Az mı? Haftalık 9 saatten aylık 36 saat ediyor. Normal bi çalışan haftada 5 gün çalışıyor günlük 8 saatten eder 40 saat. Üstelik bunun haftada 6 saat çalışan modeli de var. Hangi ülkede yaşıyorsunuz da az falan diyorsunuz anlamıyorum bazen. Hanımefendinin tecrübesi de yok üstelik. Çok bile 500
nasılki, birşeyin küçüğünü alırsanız daha pahalıya gelir öyle düşünün...ssk yok, yol yok, işi bıraktığında tazminat yok...

Fazla diyenlere katılmıyorum.cunku emek sarfediyorum.kimse kimseye hayrına para vermiyor

Asgari ücretle çalışanlar, inşaatlarda yevmiye usülü çalışanlar emek sarfetmiyor mu? Ya da eve temizliğe gidenler sizden daha mı az emek sarfediyor? Az değil, gayet iyi bir ücret. Fazlası var eksiği yok. O işi sizden daha az paraya yapacak bir sürü insan vardır emin olun. Yeni birini bulmakta zorlanmazlar siz kabul etmezseniz.

Fazla diyenlere katılmıyorum.cunku emek sarfediyorum.kimse kimseye hayrına para vermiyor

Şu anda kendi maaşımla saat hesabı yaptım. Benim saat ücretimden fazla alıyorsunuz.
Belki sosyal güvenliğiniz yok ama 34 yıllık kamu çalışanıyım ve idareciyim.
Bence iyi alıyorsunuz.
Üstelik bir tek siz değil çalışan herkes emek sarfediyor.

Bu şartlarda o işi kapacak yüzlerce insan vardır emin olabilirsiniz.

Bizim bakici 4 saat haftanin 5 gunu bakiyor.700 liraya anlastik biz. Kizim 10 aylik ama benim. Kahvaltisi ,oglen corbasi ve uykusu. Sorumluluklari da bunlar.
Bence 3 saat 3 gun icin 500 lira iyi yani.

Gaziantep'te arkadaş ikiz çocuklarına yarım gün 1200 veriyor bakan hanıma. çocuklar 1 yaşında

Ne kadar almayı planlıyorsunuz ?haftada 40 saat çalışanlar asgari ücret alıyor ,sizin aylık 36 saat .

O zaman çalışmasın hanımefendi. Bu şartlar altında sigortalı olarak çocuk bakamaz zaten

Hanfendi haftada dokuz saat çalışıp saatlik 50 lira kazanıp aynı zamanda sigortalı olmayı umuyor sanırım. Hatta bir de çocuğun saksı gibi oturup onu yormaması da önemli bir ayrıntı. Emek veriyor emeeek.

Şu anda kendi maaşımla saat hesabı yaptım. Benim saat ücretimden fazla alıyorsunuz.
Belki sosyal güvenliğiniz yok ama 34 yıllık kamu çalışanıyım ve idareciyim.
Bence iyi alıyorsunuz.
Üstelik bir tek siz değil çalışan herkes emek sarfediyor.

Bu şartlarda o işi kapacak yüzlerce insan vardır emin olabilirsiniz.
Abla gençlerin önünü aç

Bizim burda full time 1000 tl falan bide temzilik yemek falan beklerler , ona göre çok iyi bence kabul edin

Ucret normal
Asgari ucretle fabrikada calissaniz oransal olarak da ayni parayi alirsiniz

Bu mentalite ile başlayacaksanız ne olur başlamayın.Bir süre sonra gözünüze batar herşey ve işten ayrılırsınız.Olan sürekli düzeni değişmek zorunda kalan çocuğa olur.Ayrıca soru sormuşsunuz ancak aklınızdaki cevaba destek arıyor gibisiniz.
Sorunuza gelince;fazla bile.

Haftada 15 saate 350 veriyorum. Ama benim kızım 9 yaşında yanında oturuyor sadece başka bişey yapmıyor

X