Cocuk bakıcılığı fiyatı

atalente35

Tam bir hanımefendi..
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2018
1.048
1.916
Meraba ben direk konuma girmek istiyorum .bugün 3 yaşında bir çocuğa bakmak için on görüşmeye gittim, daha önce hiç ücretli bakmadim,ablamın çocuklarına baktım ve fiyat bilgisi hakkında hiçbir bilgim yok,sizlerin arsında vardir bu konu hakkında fikri diye buraya yazdım.saat 12 buçuktan öğlen 3e kadar 3 yaşında evi yürüme mesafesi yalnız biraz sorunlu bir çocuk yani surekli aglayan ve anneye duskun bir cocukmus,arada parka gotrcem, oyun oynatcam falan.fiyat 500e anlaştık, ama bana biraz az geldi.sizce fiyat aralığı ne kadar olmalı. Haftada 3 gun bu arada

Bizim bir tanıdığımız haftada 5 gün gidiyor 2 çocuğun bakıcılığı için. 9’dan 1’e kadar. 750 lira alıyor.

Bakılacak süre baz alındığında fiyat normal duruyor

Haftada 3 saat toplamda
Haftada 3 saat mi her gün birer saat mi bakacaksınız yani anlamadım? Eğer öyleyse fazla bile normal çalışanların 2 günü bile etmiyor çalışma saatiniz ama haftalık ücretini alacaksınız. Daha ne olsun neresi az geldi?

Haftada 3 saat mi her gün birer saat mi bakacaksınız yani anlamadım? Eğer öyleyse fazla bile normal çalışanların 2 günü bile etmiyor çalışma saatiniz ama haftalık ücretini alacaksınız. Daha ne olsun neresi az geldi?
Yok Yanlış yazmisim haftada 3 gün 9 saat

o zaman az bence...
Az mı? Haftalık 9 saatten aylık 36 saat ediyor. Normal bi çalışan haftada 5 gün çalışıyor günlük 8 saatten eder 40 saat. Üstelik bunun haftada 6 saat çalışan modeli de var. Hangi ülkede yaşıyorsunuz da az falan diyorsunuz anlamıyorum bazen. Hanımefendinin tecrübesi de yok üstelik. Çok bile 500

X