Çocuğuyla Gurur Duyan ve Ona Teşekkür Etmek İsteyen Tüm Anneler Buraya Buyrun

deryacaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
95
6
Canım Kızlarım sizinle gerçek anlamda gurur duyuyorum.Zeki,akıllı,mantıklı,yerine göre yaramaz:sm_cool: annesinin sözünü dinleyen,anneyi üzmeyen,ortamda ve okulda hep hakkınızda güzel düşünceler duymama sebeb olan canım yavrularım iyiki benim kızlarımsınız iyiki anne sizi doğurmuş,gerçekten şanslı annelerden birisiyim.Sizi çok seviyorum ve böyle işaretle gösterilen çocuklar olduğunuz için size burdan sonsuz teşekkür ediyorum.Allahım sizi bana bağışlasın bebişlerim.Evet güzel anneler hadi çocuğunuzla ilgili yorumları burda paylaşalım.Her annenin çocuğunu Allahım korusun ve Ona bağışlasın.Bütün çocukları çok seviyoruzzzz:asigim::1hug:

benimde olsa keşke bende teşekkür edebilsem
ben de sizler anne olduğunuz için o güzel duyguyu tattığnınız için
sizinle gurur duyuyorum
ayrıca cocuklarınızla

sizinle gurur duyuyorum
ayrıca cocuklarınızla

ahh canım benim allahım sanada bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah.Anne olmak dünyanın en güzel duygusu ve en karşılıksız sevgisi,güzel dileklerin için teşekkür ederim.:1hug:

Üzücü bi durum demekki çocuğuyla gurur duyan ve ona teşekkür etmek isteyen anne yokmuş.Ben zaten kendimi şanslı annelerden hissediyordum:sm_cool:

canım tuğçem tatlı kızım benim.seninle çooooooooook gurur duyuyorum.ilerde çok iyi yerlere geleceğinden eminim.sen çok özel bi çocuksun.iyiki doğurmuşum.hayatıma çok güzel bi renk katıyosun.sen olmasan ne yapardım ben.teşekkür ederim canımın içi

üç çocuğumlada inanılmaz gurur duyuyorum yanlız onlarla değil atatürk ilkelerine bağlı ileride güzel bir meslek sahibi olmak için okuyan bütün gençlerimiz ve çocuklarımızla gurur duyuyorum onlar bizim geleceğimizi korkmadan teslim edeceğimiz varlıklar

Canım Kızlarım sizinle gerçek anlamda gurur duyuyorum.Zeki,akıllı,mantıklı,yerine göre yaramaz:sm_cool: annesinin sözünü dinleyen,anneyi üzmeyen,ortamda ve okulda hep hakkınızda güzel düşünceler duymama sebeb olan canım yavrularım iyiki benim kızlarımsınız iyiki anne sizi doğurmuş,gerçekten şanslı annelerden birisiyim.Sizi çok seviyorum ve böyle işaretle gösterilen çocuklar olduğunuz için size burdan sonsuz teşekkür ediyorum.Allahım sizi bana bağışlasın bebişlerim.Evet güzel anneler hadi çocuğunuzla ilgili yorumları burda paylaşalım.Her annenin çocuğunu Allahım korusun ve Ona bağışlasın.Bütün çocukları çok seviyoruzzzz:asigim::1hug:

canım tebrik ediyorum seni benimde 3 tane pırlanta gibi kızlarım var onların annesi olmaktan gurur duyuyorum şimdiye kadar beni ne üzecek ne utandıracak bişey yapmadıkları icin teşekkür ediyorum onlara iyiki dogurmuşum prenseslerimi :asigim:eek:kuldakı başarıları cevredeki herkesin onları kendi cocuklarına örnek gostermesi beni nasıl mutlu ediyor anlatamam allahım herkesin evladına guzel yazılar yazsın benimkilerede inşallah :nazar:

canım tebrik ediyorum seni benimde 3 tane pırlanta gibi kızlarım var onların annesi olmaktan gurur duyuyorum şimdiye kadar beni ne üzecek ne utandıracak bişey yapmadıkları icin teşekkür ediyorum onlara iyiki dogurmuşum prenseslerimi :asigim:eek:kuldakı başarıları cevredeki herkesin onları kendi cocuklarına örnek gostermesi beni nasıl mutlu ediyor anlatamam allahım herkesin evladına guzel yazılar yazsın benimkilerede inşallah :nazar:

Amin canım benim Allahım bütün yavrularımıza güzel hayırlı yazılar yazsın.Hayat boyunca yolları ve önleri hep açık olsun.:nazar:

sizinle gurur duyuyorum
ayrıca cocuklarınızla

teşekkür ederiz allah sanada sağlıklı hayırlı evlatlar nasip ederde bu güzel duyguyu sende tadarsın inşallah harika bir anne olacağına ve gurur duyulacak evlatlar yetiştireceğine eminim

ben kızımla gerçekten gurur duyuyorum.allahıma binlerce şükürler olsun böyle bir evlat verdiği için. annesinin akıllı, güzel kuzusu o. Rabbim bahtını da gül yüzün gibi güzel yazsın kızım benim. hayırlı, sağlıklı ömürler versin ve bizi hiç ayırmasın. her zaman arkandayım bebişim, bi tanem:asigim:

canim kizim seni cooook ama coook seviyorum..Anneler gunumu bu sene kutlamadin ama ben senden
zorlada olsa aldim opucuk :) seneye kendin kosar sarilirsin insallah

Son düzenleyen: Moderatör:
:roflol:ayy canım benim bebeğin daha küçük sanırım bak büyüdüğünde ne tatlı sözlerle öpücüklerle kutlayacak inşallah anneler gününü.Allahım uzun ömür versin bebeğine ve bütün çocuklara:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
bana yasama sevinci verdigi için kizlarim dilay-aygul ikinizete tesekkur ediyorum sizleri çok seviyorum canlarim benim
Allah size uzun ömür ve saglik ,mutluluk versin calarim

24.06.2006 tarihiydi. O sabah, sana hamile olduğumu öğrenmiştim. Uzun zamandır beklediğim için olsa gerek, inanamadım. Babanı uyandırdım hemen, o da inanamadı! Sevinçten deliye dönmüştük.

Saat sabahın 6’sı olduğu için doktora da gidememiştim. Beklemeye başladım… Saatler geçmiyor, zaman çok yavaş akıyordu. İki saat sonra doktora gittim. Test yaptık; yarım saat bekledim. Ama o yarım saat de, dua etmekle geçmişti. Seni ilk ultrasonda gördüğümde, 3mm’din ve kalbin atıyordu...

9 ay boyunca, ‘Allah’ım’ dedim, ‘onu bana nasip et’. Hep seni kaybetme korkusuyla yaşadım. Doğum için hastaneye yatmıştım, artık çok şükür kavuşacaktım sana. Beklemeye başladım…

22.03.2007 tarihi, akşam üstü saat 15.20’de doğum için ameliyathaneye girdim artık sana çok yaklasıyordum ve doğduktan 1 saat sonra, seni kucağıma verdiler. Gözlerini zorlayarak açtın; yüzüme bakıp dudağını emiyordun. ‘Allah’ım, şükürler olsun!’ deyip ağlamıştım sevincimden.

Ben seninle yeniden doğdum. Sen geldikten sonra anladım hayatın anlamını. Sen geldikten sonra bir başka güzel oldu dünya; sen geldikten sonra bir başka oldu evimizin neşesi; sen geldikten sonra anladım bir anne için evladın ne anlama geldiğini; sen geldikten sonra anladım aslında ben yarımmışım, eksikmişim, sensiz ben yokmuşum, sen olunca ben var olmuşum…

Sen yokken yanımda, hayatı daha basit görüyormuşum. Yaşamak ya da ölmek, o kadar önemli değildi. Ama şimdi, sanki yaşamam gerekiyormuş gibi geliyor; senin için yaşamam gerektiğini düşünüyorum. Seni yalnız bırakmaktan korkuyorum.

Zaman ne kadar çabuk geçiyor. Şu anda 12.ayını bitirdin ve ben seni, her geçen gün daha çok seviyorum. Sen büyüyorsun, seninle birlikte ben de yeniden büyüyorum.

Saatler geçmiyor sensiz; sana özlemim, her geçen gün içimde büyüyen bir yangına dönüşüyor. Her gün akşam, seni sarıp öpüp koklamak yetmiyor; hep yarım kalıyor sanki doyamıyorum sana. Zaten bir anne nasıl doyar ki çocuğuna!

Ve işte canım oğlum, boncuğum, canımın canı… Canım oğlum ardam ;
Sana son olarak söylemek istediğimse, SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVDİĞİM…

Bana ve Babana yaşattığın bu güzel duygu için canım oğlum çok çok teşekkür ederizzz
iyiiki benim oğlum iyiki bende senin annenimŞenizŞenizŞeniz

benim cennet vesilem yavrularım (Sümeyyem ve Kevserim )Yaradan beni ne kadar çok sevıyokı sizleri bana verdii ..MEVLAM hepimize hayrını görecegımız nesiller versin insallaha.s.

evet canım bende canım kızım ve oğlumla gurur duyuyorum ve onları çok seviyorum gözlerinden akan bir damla yaş bile sanki ciğerimi deler rabbim onların acılarını göstermesin evlatlarımızı bizlere bağışlasın .

01.06.2005 canım oğlum,eren'im doktorumun''erken nazo hanım,daha 20 gün var''demesine aldırmadan geldi hayatımın en güzel varlığı.iyi ki de geldi...
onunla tabii ki gurur duyuyorum...
onun annesi olduğum için kendimle bile gurur duyuyorum.
sonsuz şükür rabbim beni oğlumla ödüllendirdiğin için.

Benimde 6 aylık bir oğluşum var .Eminim beni üzmeden büyüyecek ve Vatanına ,ailesine hayırlı bir evlat Atatürk ilkelerine bağlı bir evlat olacak ve ben böyle olması için elimden geleni yapacağım .Onunla şimdiden gurur duyuyorum .

Son düzenleme:
sizinle gurur duyuyorum
ayrıca cocuklarınızla

Canım en kısa zamanda sende anne olursun inşallah .Senin için dua edicem .Güzel sözlerin için de ayrıca teşekkürler .

Canım oğlum bana dünyadaki en güzel duyguyu tattırdığın yaşama sevincini yüreğime tekrardan verdiğin için seninle gurur duyuyorum şu an 3 yaşındasın ve o kadar güzel o kadar güzelsinki anlatamam seni çok seviyorum bızdıkım bana anneler gününde aldığın yoğurt için ayrıca teşekkür ederim:roflol:

X