Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Çocuğunuz 2 haftada alışmıyorsa mutlaka alın kreşten.

gibigibi88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
832
266
Oğlum 27 aylıktı kreşe yazdırdım 3 ay ağladı gitmek istemedi alışır alışır dedim tırnaklarını kopartmaya başladı karnım ağrıyor bacagım agrıyor demeye basladı mutsuzdu. 2 gün önce kaydını sildirdim psikolog ve öğretmeni eymeni 3 aydır mutlu edemedık yuzunu gulduremedık arkadaslarıyla oynamadı parkta oynamadı ağladı buraya aıt hıssetmedı kendını dedıler. dedımkı keske daha once soyleseydınız alısma surecınde dıye dusunduk dedıler. maddı acıdan kazancları yok. beledıyenın kresı ılgılıler her sınıf 2 ogretmen sınıf kalabalık degıl. ama oğlumun psıkolojısının bozulmasına ceyrek kala aldım onu. gorusmeye gıttıgımde 2 yas gurubunun sınıfını gordum baslayalı daha 1.5 hafta olmus ıcerde herkes mutluydu demekkı 2 haftada alısmayan cocuga dıkkat etmek lazım

Okul zorunlulugu olan yasta olsa evet beklensin, ama hic gerek yok.
Simdi o cocuk tekrar kres ortamina nasil girecek. Size bisey demedi mi, halinden farketmediniz mi? Gercekten cok gec kalmissiniz..
Insallah biran önce toparlanir kuzucuk.

almaya gittiğimizde iyi diyorlardı sadece sabahları ağlıyordu tırnaklarını koparmaya başladıgında okul psıkologuyla gorustuk ve aldık. alısır dıye beklemısler tum ogretmenler eymenı nasıl alıstırırız dıye kendı aramızda konusuyoruz dedıler. oğlum dün gıtmedı krese ve cok mutluymus gün içinde çok kötü bir deneyim oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…