Aile Planlaması Cocugumuz olmuyor :(

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

birbuyuktemmuzaski

Her nasip vaktine esirdir.
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2015
1.646
1.123
29
Kızlar 6 ay dnedk ve olmaynca doktra gittgmzde bende degl ama esimin sayi ve morfoloji dusuk ckti. Varikosel varmis. Esimi ikna ettm ve subatta asilama yaptrcaz. Yaznda ameliyat olcak. Kocaeli civari asilamada iyi bi yer biliyomusunuz

Geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda ikiz bebekleriniz olur. Biri kız biri erkek.

Ne güzel dua o öyle banada etsene
Kızım var
Oğlum öldü karnımda kızımdan önce cok istiyorum bi oğlum olmasını sağlıkla hayırlısıyla.
Gelecek ay denemelere başlıcaz kardeş için

Ay konu sahibi seni unuttum.
Allah nasip etsin 6 ay kısa bi süre eşiniz tedavisini olsun Allah sağlıkla kuvağınıza aşmayı nasip etsin

Ne güzel dua o öyle banada etsene
Kızım var
Oğlum öldü karnımda kızımdan önce cok istiyorum bi oğlum olmasını sağlıkla hayırlısıyla.
Gelecek ay denemelere başlıcaz kardeş için
Allah kizina hayirli omurler versin canim insallah bide oglun olur basin sagulsun cennete bimelek karsiliycak seni insallah

Varikosel ameliyatı oldu eşimde. .
İleri hız düşük. .
5yıldır bekliyorum bebişi ..

Varikosel ameliyatı oldu eşimde. .
İleri hız düşük. .
5yıldır bekliyorum bebişi ..
Ben biraz araştırma yapmıştım 2.çocuk tedaviyle oldu.Erkeklerde sabah 6 da hormonların çalışması daha iyiymiş.Birde kadınların aksine erkek cinsel organı soğuğu severmiş.Saat 6da ilişkiden önce eşiniz soğuk suyla yıkayarak ilişkiye girmeyi deneseniz.
Not:Bıırrrrr.Yazarken ben üşüdüm.En iyisi bahara bırakın.

Kızlar 6 ay dnedk ve olmaynca doktra gittgmzde bende degl ama esimin sayi ve morfoloji dusuk ckti. Varikosel varmis. Esimi ikna ettm ve subatta asilama yaptrcaz. Yaznda ameliyat olcak. Kocaeli civari asilamada iyi bi yer biliyomusunuz
benim eşimdede çift taraflı varikosel vardı biri ileri derece. değerler sınırdaydı ameliyat oldu hemen ama ben ameliyattan bir iki gün önce hamile kalmışım 6 aylık bir oğlum var cok şükür Allah sizlerede nasip etsin umudunuzu yitirmeyin

Tamam 6da denicem :) tskkr ederim

Allah uzun òmürler versin. Bana ve benim gibi cok isteyenlerede nasip olsun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…