Çocuğumuz olmuyor

Buraya yazıp bana destek olduğunuz bir nebze de olsa içimi ferahlattiginiz için çok teşekkür ederim kızlar Allah sizden razı olsun.Benim konuma gelecek olursak bulunduğum yerdeki gittiğim doktor eşimin kısır olduğunu ancak tedaviyle hamile kalabileceğimi falan söyledi.Tabi biz yıkıldık.Yaklaşık 3 ay sonra başka doktora eşimin sonuçlarıyla birlikte gittik ve o da bize eşin gayet sağlıklı bir problemi yok aksine sende problem sen hiç yumurtlamamışsın bu ay dedi.Ve biz ikinci bir şok yaşadık.Bana kilo verirsen hicbir destek almadan hamile kalırsın dedi.Tabi bende hemen diyete başladım 8 kilo verdim hala da vermeye devam ediyorum.Yine de aklımda şüphe kalmasın diye rahim filmi çektirdim çok şükür tüplerim de açık çıktı.Doktorumuz 6 ay bir de böyle deneyin ve kilo vermeye devam et dedi.Eşime de her gün keçi boynuzu pekmezi içiriyorum. Kendim folik asit kullanıyorum.Bakalım inşallah 6 ay içinde gelir yavrum.Olmazsa da yıkılıp kendimi heder etmenin bir anlamı olmadığını anladım.Çünkü benim derdim ne ki 15 sene olmayıp sonradan olanlar var.Ne olursa olsun Rabbimin bir bildiği vardır diyorum artık.Kulaklarimi tıkadım kısır diyenleri duymuyorum.Çünkü şayet öyleysem bile bu benim kaderim ve ben bundan razıyım

İki yilda hic hamilelik olmadiysa,ilac tedavisi goruo duzelme olmadiysa mutlaka tup bebek yaptirmak lazım canim ve varikosel var ise once amelyt olmasni tavsiye ederim. Ayrica sizde cektirmediyseniz bir rahim filmi cektirin derim cnku bazen sıkıntı ordab da çıkabiliyor troidlerinize baktirin onlrda sorun yoksa direk erkege e odaklanmak lazm eger hic hiz yoksa ozman bnce en mantiklisi vakit kaybetmedb tupbebek
Eşimde çok şükür hicbir sıkıntı çıkmadı canım her şeyi çok normalmiş.Biz doktor mağduru olduk malesef.Ama şimdi yeni bir doktora başladım ve çok mutluyum.Rahim filmini de 12 gün önce falan çektirdim çok şükür.Tüm değerlerim normal çıktı kilodan dolayı yumurtlamıyormuşum kilo verince o da düzene girdi şükürler olsun.Simdi Bebişi bekliyoruz bakalım gelir inşallah 🥰

Eşimde çok şükür hicbir sıkıntı çıkmadı canım her şeyi çok normalmiş.Biz doktor mağduru olduk malesef.Ama şimdi yeni bir doktora başladım ve çok mutluyum.Rahim filmini de 12 gün önce falan çektirdim çok şükür.Tüm değerlerim normal çıktı kilodan dolayı yumurtlamıyormuşum kilo verince o da düzene girdi şükürler olsun.Simdi Bebişi bekliyoruz bakalım gelir inşallah 🥰
3. Bir yerde test yaptirin derim hangisinin yanlis oldugunu kesinlestirmek icin.
İnsallah orda sıkıntı yok ise isiniz daha kolay. Rabbim yüzümüzü güldürsün insaallah hepimizin aminnnn

X