İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

ay ne ablası kız, chess teyze... gerçeklerle yüzleşelim

valla yazma ödevleri olmasa ne güzel olcak, hep test olsun, işaretle geç, yazma olayı bizimkinide bunalıma sokuyo

bende testler gelince bayram ediyordum şimdi tesleri cvpları ile deftere geçme akımı başladı

merhaba, benim kızım da bu sene 1.sınıfa başlayacak, şu sıralar okul araştırması yapıyorum, İzmir Karşıyaka'da oturuyoruz ve daha kesinleşmemekle birlikte özel okul düşünüyoruz...bu arada yazın kendisi de çok istekli olduğu için jimnastik kursuna gidecek...umarım bütün çocuklarımız en iyi şekilde yetişirler.

Bizimki çok isteksiz artık bunaldım sıkıya gelince motor gibi.kolejlerde öğrenciyi iyi gösterip başka yerlere geçmesine engel oluyorlar matematikte artık destek oluyorum hayat bilgisi iyi türkçede hala yazım hataları var:26:Rahata alışmasın daTed e aklım yatmaya başladı

Son düzenleme:
ay bizimkide 27 siymiş, ne giycen, al bakalım kamera ve kameraman düş yollara

o zamana kadar bizim konsept olur inşallahh lise mezuniyeti konsepti geliyor bizi hiç düşünmüyor indirdim için kanal d logosunu hazır ettim kamera herşey hazır
Turkiye de okullar ne zaman tatil oluyor kizlar??
17 haziran da cnm sizin ne zaman
bu çocuklar hep böle okul kapanacak keyifle ders yaptığını göremedim söylenmeden gittiğinide bakalım 2.sınıfa nasıl başlayacaklar :31

Valla aynen bugün buz hokeyi maçına gidecekler spor dersi performans ödevi var matematik yapmadan göndermicem.

Ankaradayız performans ödevi maça gidip fotoğraflayıp sporu tanıtan bir rapor hazırlıyacak.Bu yaştan itibaren araştırma ödevi iyi aslında ağaç yaşken eğilir.

Ankaradayız performans ödevi maça gidip fotoğraflayıp sporu tanıtan bir rapor hazırlıyacak.Bu yaştan itibaren araştırma ödevi iyi aslında ağaç yaşken eğilir.

Neden sordum,benim oglum buz hokeyi oyuncusu iki yildir oynuyor o yuzden merak ettim :)

Bizim ki haziran sonunda kapaniyor eylul 4'te aciliyor.
fazla zamn yok arada
Valla aynen bugün buz hokeyi maçına gidecekler spor dersi performans ödevi var matematik yapmadan göndermicem.

biz proje ödevlerinde bu kadar ileri gidemedik çocuklar için ii oluyor araştırarak öğrenme matematik zevkli gelmiyor buz hokeyi kadar

günaydın hanımlarrr
iyi haftalalar herkese
günaydın cnm sizde durumlar nasıl

fazla zamn yok arada

biz proje ödevlerinde bu kadar ileri gidemedik çocuklar için ii oluyor araştırarak öğrenme matematik zevkli gelmiyor buz hokeyi kadar

günaydın cnm sizde durumlar nasıl

valla canım bugüne kadar bize daha proje ödevi verilmedi hiç yapmadık

canım sadece dün yazmadım yaw
dün neden yazmadın rapor verrrr :126::126::126::126:
naptın yıl sonu konsepti için :82::82::82:
valla canım bugüne kadar bize daha proje ödevi verilmedi hiç yapmadık
bize de verilmedi ama ben verilen ödevleri proje ödevi gibi yaptım
öğrtm en sevdiğinz hayvanı araştırın dedi ben bir köpeği alıp okula gitmedim derin bi araştırma yaptım ben daha hevesliyim galiba proje ödevleri 3 sınıfta daha çok oluyor berry de ne güzel çocuklarda isteyerek öğrenir
dün pazardı tatil yapıyoruz desene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…