Makyaj Ürünleri Clinique

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
B

beba

Ziyaretçi
kızlar aranıda clinique ürünleri kullan war mı??
bnm gözmde alerji cıktı bana bu ürünü tavsiye ettler siz ne dersinz??
ürünleri güsel mi?benneyaptımki

arkadslr ltf bılıoosnz cwp yazınn coooq acilll :KK43:(

arkadasim bende var cliniquenin bir kac urunu. ben memnunumkaydirigubbakcemile2

benimde gözümde alerji var kalitesiz bi ürün kullandığımda hemen kaşınmaya başlar... clinique in rimelini kalemini eyelinerını farlarını kullandım bugüne kadar bi rahatsızlık vermedi deneyebilirsin bence

kapaticisini kullaniyorum bu aralar ama pek memnun degilim acikcasi birde rimel ondanda pek memnun kalmadim

tonıgı bende sıvılce yapmıstı.cıldımı bozmustu.ama rımel ve allıgını kullandım onlarda bır sorun yasamadım

3lü setini(yıkama jeli,tonik,nemlendirici) kullanmıştım hiç memnun kalmadım o kadar para çöpe gitti :dilcikar:

siyah rimeli, yüz temizleme jeli, gece gündüz kremi, toniği, kol altı krem deodorantı, yüz temizleme 3stepli kremleri, fondoteni, parlatıcılı ruju, bende bunlar var hepsi güzel

sonuçta içinde kimyasal madde az olduğundan /veya olmadığından sağlıklı
:lepi:

içinde dolu kimyasal var sdc parfum yok o da ii bişii ama yeterli diil cosmeticdatabase e bak derim orada yzıosun markayı birsürü ürününün zarar dercesini görüosun 10 üzerinden mesela cliniq vaya esteenin rimeli çok zararlı çıkabilio ama ucuz olduu için ürktüümüz bi markanın rimeli çok daha düşük çıkabilio ör lorealdi galiba cliniin 3lü seti hiç güzel diildi makyaj temizliiicisi eh esteninki daha güzel aynı zarar derecesine sahip. cliniin rimeli var ve gözlerimi hiç rahatsız etmio ama alerjik olabilirsin

anti alerjiktir..ben bir çok cilt bakım ürününü ve allıklarını kullanıyorum..memnunum...

temizleme jelini kullandım hiçbi özelliği yoktu bidahada almayı hiç düşünmüorum

canım ben maskesini scrub ve göz altı kremni kullanıorum memnununm ama cild tipine göre farklılık gösteriri tüm ürünler testerlarına ulaşırsan kendin dener ve en doğru sonuca ulaşırsın

ben 2 ay cildim için toniğini kullandım tam bir rezalet cildimi hiç okadar iğrenç görmemiştim hiç çıkmayan yerlerimde sivilce çıkardı.şikayet ettim hemen bana geri döndiler ve cildimi görmek istediklerini sölediler.ve cildime yaramadığını söyleyip paramı iade ettiler yani verdiğim parayla resmen rezil oldum.bir daha asla clinique ürünlerini kullanmam ve de tavsiye etmem.arkadaşlar çok duyulduk markaları çok tercih etmeyin çok fazla reklam dönen ürünler de tek amaç para kazanmak...bir cildiyeye gidin bence.

ben de maskarasını kullanmıştım fırçası güzel diye böğğğğ felaketti. loreal ilginç bir şekilde rimelde hala favorim :lepi:

gwp olarak göz farını kullanmıştım orta bir şey ama kaliteli diye göze zarar vermez diye düşünüyorum ama çok beğenmedim

3lü setini(yıkama jeli,tonik,nemlendirici) kullanmıştım hiç memnun kalmadım o kadar para çöpe gitti :dilcikar:

güya adı clinique, yani insanda kliniklerce test edilip onaylanmış izlenimi yaratıyor.. bu üçlü seti , zincir mağazalardan birinden aldım, benim cildim hassas falan değildir, çok markayı da kullandım ama clinique'i hiç unutmam çünkü bu seti kullandıktan sonra yüzüm davul gibi şişti, koşa koşa doktora gittim,alerji yapmış kullandığınız ürün demez mi? gözlerim açılmıyordu.. bir daha mı aslaaaaa :KK50: .. tabii bu benim fikrim,bana iyi gelmeyen ürün başkasına iyi gelmiş olabilir

concealer
ını ve pudralarını sürekli kullanırım. biter tekrar alırım. çok memnunum...

ben su bazlı nemlendiricisini,göz kremini birde pudrasını kullanıyorum,hepsindende çok memnunum...o kadar çok pudra denedimkii kapatıcı olan ve yüzde çok doğal duran.en güzel pudra clinique almost powder deneyin derim..:KK16:

Clinique 100% parfümsüz oldugu icin özellikle cilt sorunu varsa tavsiye ediliyor. Ben ilk sabununu kullanmistim, kullandigimda cok ferah bir his vermisti. Ayrica 3'lü deneme setini kullandim, eh iste idare eder, devam kullanmadigim icin etkisini farkedemedim. Fondoteni cok güzel ama ayni zamanda maske hissi veriyor. Asiri makyaj yapilacaksa tavsiye edebilirim, cildi porselen gibi pürüzsüz yapiyor, ama hemen kurudugu icin bekletmeden hemen sürmek gerekiyor. Yüzüm sivilceli oldugu zamanlar özel günlerde kullanmak icin makyaj yapacagim zamanlarda continuonus coverage almistim, o da iyi. Asiri kapatici özelligi var. Anti blamish solutions ise aldiktan sonra birkac kez kullanip makyaj cantamda kaybolmusken tekrar kullandigim ve harikalar yaratan bir krem, cildi bebek cildi gibi yapiyor.

Diger markalara nazaran en memnun kaldigim markalarin basinda geliyor. Ben yinede dogalliktan yanayim, gülsuyu, dogal bakimlar ve bol su icerek bu kadar para vermedende güzel cilde sahip olabiliriz. Bu tür ürünleri cok mecbur kalmadikca almamaya calisiyorum. Cünkü taninmis markalara ürünün degerinden cok reklam parasi ödüyoruz.
Ha az daha unutuyordum, parfümeriden alisveris yaptigimda denemem icin göz alti maskesini vermislerdi enfesti, tavsiye ediyorum. Güzel günler dilerim :KK34:

X