Clindoxyl ve ürederm deneyimim

tarja

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2009
157
7
evet bayanlar bacaklarımda ve kollarımda batıklar vardı ve doktor bu iki kremi yazdı ben de şöyle bi yönteme başvurdum,

kollarıma ürederm i bacaklarıma clindoxyl i sürmeye başladım.

leke izleri ve batıklar benzer düzeyde. ayrıca kolumda kesik izi var

şimdi başladım, eğer işe yararsa buraya hangisinin ne kadar etkili olduğunu yazarım.

clindoxyl 25gr jel

ürederm lipo %10

hadi bana iyi şanslar :KK34: inşşş yaza kadar kurtulurum:KK14:

hadi bakalım kolay gelsin,umarım güzel sonuçlar alırsın da ben de denerim :) haberlerini bekliyorum ve dediğin gibi iyi şanslar:))

evet bayanlar bacaklarımda ve kollarımda batıklar vardı ve doktor bu iki kremi yazdı ben de şöyle bi yönteme başvurdum,

kollarıma ürederm i bacaklarıma clindoxyl i sürmeye başladım.

leke izleri ve batıklar benzer düzeyde. ayrıca kolumda kesik izi var

şimdi başladım, eğer işe yararsa buraya hangisinin ne kadar etkili olduğunu yazarım.

clindoxyl 25gr jel

ürederm lipo %10

hadi bana iyi şanslar :KK34: inşşş yaza kadar kurtulurum:KK14:

Merhabaaaaaa :))))

Sonuc alabildin mi?????

evet kullandım hepsini ama ne yazık ki çok olumlu sonuç verdi diyemeyeceğim

ürederm: bacaklarıma kullandım, tüylerim güçlendi, ağdacım bile şaşırdı sen kendine ne yaptın diye, bir ayda ormana döndüm ki az tüylü biriyim. kullanmayı bıraktım.

clindoxyl: kollarımda işe yaramadı, ben de yüzüme sürdüm. sivilcelerimin kökünü kuruttu. süper bir krem ama, batık için doğru krem değil.

sonuçta gene batıklar var, ama artık uğrasmıyorum, düzenli ağdaya gidip yok olmasını bekleyeceğim.

bu karışım ve forumda başka bir arkadaşın verdiği arasında kararsız kalmıştım. diğerini denemeyeyim o zaman. differin expigment vs karıştırılan tarifi denemiş miydin?

batık için bişey diyemem ama clindoxyl benim de yüzümde farkedilir değişiklik yapmıştı çok mutlu olmuştum. hem de 12-13 günlük kullanımda. yüzüm kızardı diye bıraktım o süre sonunda ama normalmiş o meğer, bir iki gün ara versem olurmuş. bi 13 gün daha devam etsem resmen bebek poposu gibi olurmuşum ama akılsız başım, sonra karbonat falan sürdüm bozdum cildimi yine, ama geçecek...
sonuç olarak clindoxyl müthiş.

X