CLife sipariş verdim kullanan var mı?

Teşekkur ederim Rabbim hepimize sağlikli hayirli evlatlar nasip etsin gecen sene başladim 3 ay kullanm sonunda hamile kaldim 7. haftalik dusuk yaşadim tekrar 3 ay sonra hamile kaldim ekim ayinda rahim ağzi yetmezliği sonucu 20 haftalik doğum yaptim ilk adetimle tekrar basladim simdi 2. adeti bekliyorum bu arada tekrar 1 kutu siparis verdim
İnşaAllah ikinciye gerek kalmadan hamilelik haberi alırsınız sağlıklısıyla 😍

Herhangi bir sorun yoktu sadece bende pcos var en azından düzenli regl olayım diye almıştım tabii olumlu sonuç alanlar da var deneyebilirsiniz benim psikolojik galiba 🥲
Benim de psikolojik :KK43: çok soru sordum ama son kez sorucam 🙈 yumurtlamanız erken oluyor muydu kaçıncı günler pik gördünüz testte

Benim de psikolojik :KK43: çok soru sordum ama son kez sorucam 🙈 yumurtlamanız erken oluyor muydu kaçıncı günler pik gördünüz testte
İstediğin gibi sorabilirsin :) ben kullanmadan önce pcos kaynaklı düzensiz regl oluyordum ama kullandıktan sonra 28 günde olmaya basladim ve reglinin 10.gununden itibaren değerlendiriyorduk günleri 14. Gün de pik oluyordu

İstediğin gibi sorabilirsin :) ben kullanmadan önce pcos kaynaklı düzensiz regl oluyordum ama kullandıktan sonra 28 günde olmaya basladim ve reglinin 10.gununden itibaren değerlendiriyorduk günleri 14. Gün de pik oluyordu
İnşaAllah darısı bana ya :KK43:

X