Clear blue gebe kısmında tek silik çizgi t kısmında çizgi yok? yardım kızlaar !!

Pufidik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2010
506
0
Az önce clear blue digital olmayan normal testten yaptım fakat gebe olduğum kısımda silik bir çzgi var diğer kısımda bişey yok. Gerçi testte bi ayrım yapmamışlar test kontrol gebelik diye, çok tuhaf ama testin doğruluğunu gösteren çizgiyse bu çok silik. Nasıl olur bu kızlaaarr bilmiyorumkismile

Ne iğrenç bi testmiş bu yaa bu kadar silik çıkarmı kontrol kısmı olsa bile ? hiçbişi anlamadım..

cnm c kısımında bişey çikmayınca geçersiz oluyor diye bilıyorum,hiç kullanmadım bu testi

Bende erken tespit ediyor diye ilk kez bundan kullandım cnm adetime 1 hafta var. ılginç olan T veya C diye bir kısım belirtmemişler. Ama resimde baktığım kadarıyla tutuş şekline göre gebe olduğunu gösteren kısımda silik çizgi var sadece. Başka bişi yok :KK70: çok kafam karıştıı

Canım eğer kağıdındaki tarife göreyse baktığın gebe olduğun bölümde çizgiyse ozaman silikte olsa hamişsin...Sen en iyisi ya kan testi yaptır veyada günün gelince idrar testi yap...Ama T ve C olanlardan alırsın...

Evet canım birdaha asla bundan almam. 2 gün önce normal test yaptım onda çok çok silik kırmızı olmayan bir çizgi çıktı çok mutlu oldum. şimdi tste tekrar baktım diğer taraftaki çizgi yarım çizgi olarak görünüyor çok silik biçimde. acaba değerin düşük olmasından olabilir mi??

Kontrol çizgisinin mutlaka çıkması gerekiyor,bu o testin doğru çalıştığını gösterir.Eğer kontrol çizgisi net bir şekilde çıkmıyorsa o test bozuk olabilir..

Bence sen başka marka bir testle tekrar et canım, hayırlısı olsun... :ecrin_bebek:

X