Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Civan perçemi!!

crysania123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2011
64
1
kızlarrr size bi konuda danışmak istiyorum , bi ay önce falan aktardan civan perçemi diye içinde deişik otlar olan bitkisel bi karışım aldım pahalı değil , burda adaçayı hayıt çayı falan içenleri çok okudum , bunun içinde : civanperçemi, aslan pençesi, hayıt tohumu, papatya, ebegümeci, ısırgan otu, keten tohumu, adaçayı, rezene, melisa, altın otu, kırkkilit, kantaron, kuşburnu veee nar çiçeği var ........... acaba bunu içsek göğüslerde bi faydası olur mu?? bilginiz var mı??

karışımın içindekiler göğüs büyütücü bitkiler o açıdan olumlu etkisi olr die düşünüorum kullandıktan snra ki gelişmelşeri haber veririsen sevinirim birde poşt çaylar var yaa onlar gibi mi:)

yok canım poşet çay gibi değil cam kavanozun içinde toz halinde kaynamış suya atın diyo ..

yazarım tabi bikaç gündür içiyorum bakalım ( bişeyler var gibi ama regl dönemim yaklaştı ona bağlıyorum şimdilik.... 2 haftaya kadar sonuçları yazarım kızlar

bende 4 gündür civan perçemi çayı içiyorum ve hayıt tohumu yiyorum adet düzensizliği için kullanıyorum aslında ama inşallah göğüslerede faydası vardır =))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…