Bölgesel İncelme Çıtırdatma teknolojisi ile bölgesel zayıflamayı deneyen var mı ?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
çok fazla bir yorum gelmedi ama dayanamadım az önce sparişi verdim.. bu gün pazar yarın yola çıksa salı elime geçer sanırım :) ... umarım pişman olmam.. siteyi takip ediyorum... soru soran olursa cevap yazarım :) bakalım ne olcak :KK1:

deniz.deniz sanırım bende senin gibi dayanamayıp sipariş vericem çok merak ediyorum gerçekten etkili mi ama hiçde yorum bulamıyorum burda bari sen kullandıkça bişeyler yaz çünkü bu tür şeylere para vermekten hakkaten bıktım yorumlarını bekliyorum canım

kızlarr, kullanp memnun kalan var mı _ bir sitede kampanya var su an 39 tl satıolar ona göre bitmeden alıcam daha önce jel almıstım ama hiç memnun kalmamıştım, alsam mı kararsız kaldım, parasındn geçtim bi de hevesla alıp kllanıorm fos çıkıo moralim bozuluo :26:

kızlarr, kullanp memnun kalan var mı _ bir sitede kampanya var su an 39 tl satıolar ona göre bitmeden alıcam daha önce jel almıstım ama hiç memnun kalmamıştım, alsam mı kararsız kaldım, parasındn geçtim bi de hevesla alıp kllanıorm fos çıkıo moralim bozuluo :26:

hangi sitede acaba bu kampanya ben de aldım bir tane ama hemen bitti...

GG de görmüştüm ama almadım kimse net olumlu bişi yazmadığı için.
dün tvde gördüm orda da 129 tl falan sabunla beraber,
faydası olduguna inansam 129 tl verim ama bilemiyorumki... :26:

başka bir sitede bir arkadaş şunları yazmış;

-----
semra:
08 Ağustos 2011, 08:39
Kesinlikle almayın. Hiç bir işe yaramıyor. Ben 1 hafta kullandım. bölgesel yağlanmanın olduğu yerde hiç bir değişiklik yok. İade etmek istedim, “1 haftada belli olmaz diyorlar” ki satarken daha bir haftada etkisini göreceksiniz demişlerdi. “Peki 3 hafta kullanıp tüketirsem iade alacak mısız” diye sorunca da yine “hayır” diyorlar. Yani ürün işe yaramıyor ve geri almıyorlar. Üstelik sorumlu bayan Öykü Yıldız, “ne bulduysanız yemişsinizdir” biçiminde yakışısızca konuşarak ürünlerinin işe yaramamazlığını müşterinin üstüne çamur atarak kapatmaya çalışıyor. Paranıza yazık.
-----

uff :KK43: almasam mı acaba ?

merhaba arkadaşlar :) çil_lek adlı kullanıcı arkadaşım bana özel mesajla body slim hakkında bir kaç soru sormuştu. henüz 100 mesaj ı doldurmadığım için ona mesaj gönderme hakkı vermiyor site.. mesajı buraya yazıyorum... sizde faydalanın :)

merhaba arkadaşım :) hangi siteden aldığımı yazmayım reklam olur diye ceza alırım blki.. ama bütün kredi kartlarına taksit yapan bir siteden aldım. orjinal fiyatı 129 lira ama iki tane alınca 229 lira veriyosun.. daha ucuz olanları orjinal olmuyomuş sanırım... ben 59 kiloyum 1.70 boyum var. fazla kilolarımı verdim ama sarkmalarım oldu onun için aldım.. ilk sürüşte fark etti baya.. kilo olarak henüz yansımadı ama özellikle bacak aramdaki sarkmalarda baya fark etti.. :) umarım bu şekilde devam eder...
*bide alınca 2 kutu almak gerekiyor bence.. çünkü bütün kullanıcılar bir kutunun çok çabuk bittiğini söylüyorlar.. tam etki için en az 3 hafta kullanmalı diyor satıcılarda... bu da en az 2 kutu yapar ben öyle yaptım ... :) istersen birazdaha bekle hemen alma.. bir hafta daha geçsin.. bendeki değişikliği sana yazarım... yanlız şöyle bir şey var; bence bana yarayan bir şey herkeze yararmı belli olmaz.. yada benim beklentilerimle sizin beklentileriniz farklı ola bilir ... bilginiz olsun... :KK51:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar :) çil_lek adlı kullanıcı arkadaşım bana özel mesajla body slim hakkında bir kaç soru sormuştu. henüz 100 mesaj ı doldurmadığım için ona mesaj gönderme hakkı vermiyor site.. mesajı buraya yazıyorum... sizde faydalanın :)

merhaba arkadaşım :) hangi siteden aldığımı yazmayım reklam olur diye ceza alırım blki.. ama bütün kredi kartlarına taksit yapan bir siteden aldım. orjinal fiyatı 129 lira ama iki tane alınca 229 lira veriyosun.. daha ucuz olanları orjinal olmuyomuş sanırım... ben 59 kiloyum 1.70 boyum var. fazla kilolarımı verdim ama sarkmalarım oldu onun için aldım.. ilk sürüşte fark etti baya.. kilo olarak henüz yansımadı ama özellikle bacak aramdaki sarkmalarda baya fark etti.. :) umarım bu şekilde devam eder...
*bide alınca 2 kutu almak gerekiyor bence.. çünkü bütün kullanıcılar bir kutunun çok çabuk bittiğini söylüyorlar.. tam etki için en az 3 hafta kullanmalı diyor satıcılarda... bu da en az 2 kutu yapar ben öyle yaptım ... :) istersen birazdaha bekle hemen alma.. bir hafta daha geçsin.. bendeki değişikliği sana yazarım... yanlız şöyle bir şey var; bence bana yarayan bir şey herkeze yararmı belli olmaz.. yada benim beklentilerimle sizin beklentileriniz farklı ola bilir ... bilginiz olsun... :KK51:

canım benim çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. bende cuma günü siparişimi verdim cumartesi kargoya gelmiş ama elime geçmedi henüz merakla bekliyorumm. ben 3 kutu sipariş verdim 1,64 boy 58 kiloyum şu anda bende epey bi kilo aldıımdan dolayı çatlaklarım ve fazla yağlanmalı bölgelerim var oralarda kulllanıcam inşaallah. canım benim bir defasında 2-3 bölgeye birden uygulayabiliyoruz sanırsam reaksiyon göstermiyor?? gözle görülür değişikliklerini bizimle mutlaka paylaşş :)))

ürünü kullanmadan önce bacaklarımın en kalın yeri (üst kısımları ) 62 cm di .. bir gün sonra 1 cm gitti .. 4 gün oldu şuan 59 cm.. ama bazen ölçtüğümde 60 da çıkıyor.. böyle tam emin ola mıyorum :) sanırım çok fazla bir incelme olycak gibi ... ama gözle görülür bir toparlanma var ... daha önce xtragel kullanmıştım.. onunla aynı gibi ... aslında o daha ucuz... çok fazla işe yaramazsa xtragele devam etmek daha mantıklı geliyo bana :) yada acık dişi sıkıp spor ve diyet yapıcaz artık ne yapalım :) :KK53:
*bu arada kalçadan da 1cm gitti ama devamı gelmedi henüz.. belki kullandıkça faydasını görürüm :) şuan için 100 cm :KK53: hehe milletin beli 60 cm benm bacağım kadar :KK53:

arkadaşlar ben kullandım. kutunun içinden bir sabun ve birde köpük çıkıyor. ilk 3 gün nasıl olduğunu anlayana kadar çıldırdım fakat. en azz 15 dakika tüpü çalkalamak gerekiyormuş, bunu yapmak zaten bir eziyet, ayrıca ben bir tüp kullandım ve hiç bir şekilde bir etkisinide göremedimm. sakın aldanmayın ve almayın paranıza yazık.

hiç mi işe yaramıyor ya of benm kollarım çok kalın ne kadar kilo versemde küçülmüyorlar bi umut bu işe yarar die düşünmüştümm :KK43:

arkadaşım tek sorunun kollarınsa bence bir dene ... benm kalçalardan pek gitmedi ama bacaklarımdan incelme oldu.. bence insanın yapısına göre değişkenlik gösteriyo bu tür ürünler... bacaklarımın üst kısmı kalın benmde 62 cm di .. bir ara 59-60 arası gitti geldi şimdi 58-59 arası gidip geliyo. 6 gün oldu kullanalı.. hiç yoktan iyidir aslında... birde önceki arkadaşın dediği gibi iyice çalkalamak ve sıkarken dik tutmak gerekiyor ....

arkadaşlar ben kullandım. kutunun içinden bir sabun ve birde köpük çıkıyor. ilk 3 gün nasıl olduğunu anlayana kadar çıldırdım fakat. en azz 15 dakika tüpü çalkalamak gerekiyormuş, bunu yapmak zaten bir eziyet, ayrıca ben bir tüp kullandım ve hiç bir şekilde bir etkisinide göremedimm. sakın aldanmayın ve almayın paranıza yazık.

teşekkür ederim arkadaşım verdiğin bilgi için bende almayı çok düşünüyodum iyiki almamışım

kızlar bende bir tüp kullandım ve gerçekten işe yaramıyor.hala aynı kalınlıktayım düzenli kullandığım halde 1 cm bile incelmedim.:KK50:

Arkadaşlar lerzan hanıma güvendim 4 paket birden aldım uzun süreli ciddi kullanayım diye inanın 1 cm bile inceltmedi ve incelmeyi bırakın idda ettiği gibi çatlak selülitlere filan faydasıda yok 3 aydır kullanıyorum. Yalan resmen yalan yaa!! Artık bunlara hiç bir şekilde inancım kalmadı. paranız cebinizde kalsın o para ile gidin spor salonuna yazılın..

Ben kullandım hiç bi işe yaramıoo istediğin kdr da düzenli kullan hiç bi değişiklik yok sakın almayın!

X