Çirkinim Sanırım Ben ya :( Yardımcı olabilirmisiniz? (Lütfen ya )

UfuktakiGemi

Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2013
1
0
Merhaba ablalarım :) Ya şimdi ben birşey farkettim ki insanlar bana biraz garip bakıyor,fazla inceliyorlar.Belki güzelsin diyedir demeyin yani ben pek güzel hissetmiyorum.Aynaya bakıyorum öyle güzel bir tipim yok olsam zaten söylerlerdi.Aynaya geçiyorum şöyle bir bakıyorum güzel değilim var bir tuhaflık bende ama nerde o tuhaflık nerem kötü bulamıyorum :KK43: Bir de ben sabahları kalkınca tuhaf bir tipim oluyor öğlene anca geçiyor haliyle okulda tuhaf tuhaf dolanıyorum öyle.Unutamadığım bir olay da var.Sınıfa yeni bir kız gelmişti ona çirkin falan diyorlardı pek tipini beğenmiyorlardı birkaç kişide dedi aynı ..... gibi (benden bahsediyor) Bu olay aklımdan çıkmadı ve çok kırıldım.Resmimi paylaşacağım fakat isteyenlere özel mesajla göndermek istiyorum.Yüzümde kötü birşey varsa doğruları söyleyin lütfen ve sizce bana nasıl bir saç şekli gider?

Yardımcı olabilirmisiniz lütfen :)

bence bu kadar dert etme herkesin kendine özel bi güzelliği vardır hem güzellik sadece dış görüntüden ibaret değildir

Son düzenleme:
Kendini üzme herkesin kendine göre güzellikleri vardır bazılarının dışı güzel içi boş bazılarınında içi dolu ve güzeldir takma kafana bu kadar olmazsa kendini daha iyi hissetmen için saçında giyiminde ufak tarz değişikliği yap istersen

çevrende seni gerçekten seveler varsa sana kendini güzelde hissettirir özelde...
bende kendimi çok güzel hissediyorum.bunu eşime aileme yakın arkadaşlarıma borçluyum.buna kişilik ve konuşmada dahil.

Merhaba ablalarım :) Ya şimdi ben birşey farkettim ki insanlar bana biraz garip bakıyor,fazla inceliyorlar.Belki güzelsin diyedir demeyin yani ben pek güzel hissetmiyorum.Aynaya bakıyorum öyle güzel bir tipim yok olsam zaten söylerlerdi.Aynaya geçiyorum şöyle bir bakıyorum güzel değilim var bir tuhaflık bende ama nerde o tuhaflık nerem kötü bulamıyorum :KK43: Bir de ben sabahları kalkınca tuhaf bir tipim oluyor öğlene anca geçiyor haliyle okulda tuhaf tuhaf dolanıyorum öyle.Unutamadığım bir olay da var.Sınıfa yeni bir kız gelmişti ona çirkin falan diyorlardı pek tipini beğenmiyorlardı birkaç kişide dedi aynı ..... gibi (benden bahsediyor) Bu olay aklımdan çıkmadı ve çok kırıldım.Resmimi paylaşacağım fakat isteyenlere özel mesajla göndermek istiyorum.Yüzümde kötü birşey varsa doğruları söyleyin lütfen ve sizce bana nasıl bir saç şekli gider?

hiç öyle düşünme allah herkesi özenrek yaratır . resmini at bakalım rahatlarsın :)

Ahh neden böyle düşünüyorsunki sen şimdi.Bence gerçekten çirkin insan yok.Tarzı olmayan sönük insan var diyeyimde seni biraz güldüreyim :)) Canım kaç yaşındasın bilmiyorum ama bazen bu çağlarda normaldir böyle hisler.Bir resimde bana yolla bakayım :KK66:

hiç takma bunları. her insanın güzel olmayan yerleri vardır taş gibi megan fox un bile baş parmağı güzel değilmiş diye laf edenler var. sanırım lise çağındasın böyle şeyler olur hep kendimden biliyorum :) bak önemli olan ne var ya senin tarzın stilin duruşun karizman :) güzel olmayan şeyleri farketmemelerini sağlaman yeter :KK66:

hiç öyle düşünme bence güzellik hiç önemli değil ben cok kız gördüm çirkin ama ne cocuklarla birlikteler sen öylesindir diye demiyorum yanlış anlama ama bence herkes güzeldir ve bence herşeyde güzellik değildir karekter , huy sevimlilik bunlar herşeyi halleder ve eğer erkeklerden ilgi görmediği düşünüyorsan birazda cilve ekle:))malesef bende cilve işini cok beceremesemde bildiğim tek şey var erkekler cilveli kızları seviyor :))

yazdım ama ya senin canım yasın kucukmuş ilkokul heralde yazdığım cilve falan onları unut derslerine bak bakayım hııımmmmmmmm:KK16:düşünme öyle şeyler :KK16:

Kadinlar imkani arttikca guzelligi artabilen varliklar. Yas gectikce daha iyi yorumluyorsun kendi guzellik unsurlarini. Ben mesela gozlukluydum lens aldim, burnumda kemer var bakiyorum simdi estetik yaptirayim diye, kiyafet ozurlusuydum simdi baka gore az bucuk kendime yetebiliyorum. Bosvereceksin. lisedeki cirkin kizin sonradan afeti devran olmasi gibi bi gercek var. Egitimine kulturune yatirim yap. İnternetin sinirsizsa ac dunyaca unlu yonetmenlerin filmlerini izle, nobelli odullu edebi felsefi degeri yuksek kitaplar oku, klasikleri oku. Guzel olup napacaksin zaten bosver. Aklina yatirim yapmak icin vaktin var onu degerlendir.

Kadinlar imkani arttikca guzelligi artabilen varliklar. Yas gectikce daha iyi yorumluyorsun kendi guzellik unsurlarini. Ben mesela gozlukluydum lens aldim, burnumda kemer var bakiyorum simdi estetik yaptirayim diye, kiyafet ozurlusuydum simdi baka gore az bucuk kendime yetebiliyorum. Bosvereceksin. lisedeki cirkin kizin sonradan afeti devran olmasi gibi bi gercek var. Egitimine kulturune yatirim yap. İnternetin sinirsizsa ac dunyaca unlu yonetmenlerin filmlerini izle, nobelli odullu edebi felsefi degeri yuksek kitaplar oku, klasikleri oku. Guzel olup napacaksin zaten bosver. Aklina yatirim yapmak icin vaktin var onu degerlendir.
konu 2013 yılı :p

ben makyajsız kadını çok incelerim,eğer makyajsız güzelse o güzeldir arkadaş

Tatlım sanırım yaşın henüz küçük. Ona veriyorum bu sözlerini :) gün gelecek ne kadar yanlış düşündüğünü anlayacaksın. Biz de hissettik böyle şeyleri güzellik, çirkinlik kavramına çok takıldık ama sana şunu söylemek istiyorum. Kendini Nasıl hissediyorsan öylesindir. Kendini sever, kendine sevgi ve saygı gösterirsen dünyanın en güzel Kadını sen olursun. Ama kendine değer vermezsen güzelsen bile çirkin görünürsün. Her insanın kendine has bir güzelliği olduğuna inanırım ben. Ayrıca güzellik göreceli bir kavramdır. Kimine göre güzel olan bir şey kimine göre çirkindir. Bu kadar takılma. Kendini sev, kendine bak, sana iyi gelen insanlarla beraber ol, güzel müzikler dinle, güzel şeyler öğren, spor yap. Sahip olduklarına şükret. Emin ol daha da güzelleşeceksin :)

X