Göz Makyajı Çirkin kaşlarım ve kaş aldırma fobim :S

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

demsun

Guru
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2012
2.088
3.645
Merhabalar,

27 yaşındayım ancak hiç kuaförde kaş aldırmadım. Çünkü korkuyorum.Komik belki ama cidden böyle durum.İstediğimi anlatamam diye, ya çok inceltirse diye ve artık alınınca dönüşü hemen kolay olmayacak uzamasını uzunca bi süre beklemem gerekecek diye bu yaşıma kadar sağından solundan bi şekilde şekil vermeden fazlalıkları hep kendim aldım.Zaten kalın kaş seviyorum,ince kaşlardan hoşlanmadığım için öyle aşırı sorun da etmiyordum ama artık tüm cesaretimi toplayıp kuaföre işi bilen birine gitmek istiyorum.2.5 aydır da ortasını aldım kaşlarımın sadece.
beğendiğim kaş tipleri aşağıdaki gibi; orta kalın olan ama aynı zamanda derli toplu olan bi model istiyorum.

http://img2.blogcu.com/images/m/y/n/mynameozge/beren_saat_izlegec_dizi_7.jpg

http://www.abiyem.net/wp-content/uploads/2011/01/kalın-kaş-353x210.png

seyrek,oldukça uzun kıllardan oluşan uyuz bir kaş tipim var.sizce bu kaşlar bana gider mi? kavis pek sevmiyorum.
ilk kez aldırırken neye dikkat etmem gerek..

(gidicem kuaföre diyorum ama hala korkuyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
canım fobin varsa şayet yanlarını toplamayla işe başlayabilirsin bence biraz biraz. çünkü kaş yapın baya dağınık bak bende ince kaş sevmiyorum diye yanları topladım tamda senin istediğin gibi su an

sena teşekkürler cevap için üstten aldırılmalı mı peki,üstten aldırmayın falan diye yazanlar vardı burda.

teyzemin kaşları da böyle, hatta daha seyrekti, aldırınca çok güzel oldu, hem üstten hem de alttan alınması lazım

benim kaşlarda bunlar :) kuaför hışmına çok uğradılar ama ben 1 yıldır elletmiyorum kestirmekte dahil ip bile yaptırtmadım bolbol sarmısak sürüyorum gece yatarken bir diş sarmısağı ortadan bölüp bir tarafını birine diğerini ötekine iyice masajla sürüyorum sarıp yatıyorum sabah kalkınca yıkıyorum şimdi baya bi toparlandı badem yağıda sürerim arada . fena sayılmazlar ne diyosunuz hatunlar

Eklentiler

• $SAM_06780.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 433
  • $DSCI0771.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 470
Son düzenleme:

kalınlığı çok ideal bence..hoş olmuş ben beğendim yüzüne de yakışmış. hiç elletmiyorum derken? üstteni,kenarlardan falan aldırmıyo musun ?sarımsak sürünce sabaha koku gidiyo mu ki? işe gidenler napcak kokuyu :) sen nasıl hallediyorsun koku işni canım?

sabah kalktığımda yüzümü duru nun zeytinyağlı sabunu ile yıkıyorum . kaş ve gözümü nazikçe ovalıyorum . hiç koku kalmıyor. sarmısak iyi geldi.birde hurmanın çekirdeğini yakıp külünü de sürüyorum arada hem kaşıma hem kirpiğime. evet elletmiyorum orsına az geliyor kendim alıyorum ben kestirmedimde kaşlarımı hemen küsüyo benmkiler ve bana kalın kaş yakışıyor

Son düzenleme:
kaşları küstürmemek gerek kestirince önleri diken gibi oluyor kestiriceksenizde ortasından kestirin önden kesitirnce çirkin duruyor birde küsüyor benimki küstü sarmısakla bukadar getirdim kendine şimdi iyi eskiye göe çok şükür ama bence incelttirmemek lazım düzelttirmek en iyisi . küçük kadınlarda ki armağan varya onun kaşlara hastayım bende benim resmi koyayım bide onunkini karşılaştırın :)

Eklentiler

• $DSCI0893.jpg
    71,2 KB · Görüntüleme: 289
  • $Hande_Soral_3_4657.jpg
    14,9 KB · Görüntüleme: 841
  • $hande-soral-ümran.jpg
    17,7 KB · Görüntüleme: 323
bence kaşlarının doğru alınması halinde çokta güzel olabilecek bir kaş yapısına sahipsin... seyrekliği dert etme kendine nasılsa kaş kalemleri onlarda olmasa farlar var...

ustten altan mutlaka aldırmalısın sonrasında zaten bu zamana kdr neden aldırmadım diye kızıcaksın kendine bazen bend euzasın diye bırakıyorum ama ne makyaj ne sac kaşlar o haldeyken guzel durmuyor kaş bir kadını acayip degiştiriyor..kuafore cok inceltmemesini soylersin zaten aldıkca gosterir nasıl iyimi inceltiyimmi diye benimde kaşlarım seyrektir kursun kalemle boyuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…