Cinsiyetiniz kaçıncı haftada netleşti?

payedar

Cennet Kuşum Can Oğlum 👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2024
2.011
2.191
29
Bizim bebişin cinsiyeti hala netleşemedi. 11. Haftada başka bir doktora gitmiştim ultrasonu çok netti kız gibi dedi, sonra kendi doktoruma gittim 2 haftadır erkek gibi diyor kesin mi diyorum bacak arasında çıkıntı var ama muhtemelen diyor 14+0 dayız. Henüz erken sanırım netleşmesi için ama benim haftamdakilerin netleşti gibi sanki. Sizin ne zaman netleşti?

Son düzenleme:
15.haftamda doktorum net kız demişti

16'dan sonra net oluyor.

İlk gebelikte 16. Haftada, şimdikinde ise 22. Haftada zor gördük pozisyon hep tersti

13. Hafta da Dr %99 kız demişti öyle de oldu :))

Ben 13+4 te gittim %75 kız dedi sonra 1 hafta sonra başka bir doktorda demir takviyesi alicaktim baktık tekrar kıza daha çok benziyor dedi. Bakalım şuan 16+3 teyiz ilk fırsatta tekrar gidecem o zmn değişirse yazarım yine

Bu yakınlarda giderseniz netleşir gibi duruyor :)

Netleşirse haber vericem ama yakın arkadaşım da hamile 16. Haftadan 20. Haftaya kadar kesin kız dendi ve 20. Haftada detaylı ultrason da erkek olduğunu öğrendi yani sanırım detaylı ultrasona kadar net olmuycak benimkide bilemiyorum

Benim 12 de kıza benziyor demişti ama kesin değildi. Bir sonraki ay gittiğimde 16.hafta civarıydı kesin olarak kız demişti öyle de oldu. 2 haftaya netleşir bence sizin de . Bu arada bebeğinizi sağlıkla alın inşallah kucağınıza

Ben 15 . Haftada gittim bir türlu göremedi saklanıyor bacak bacak üstüne atiyor pozisyon hiç uygun olmdi çikolatada yemiştim halbuki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…