Cinsiyet yanılması yaşayanlar

mero15

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2022
223
57
30
Kızlar merhabalar, 18+5 gebeliğim. Yanlış anlaşılma olmasın kız erkek hiç önemli değil. Ben sadece yanılma ve hislerimi paylaşmak istiyorum. Gebe kaldığım günden beri içimde bir kız çocuğu olduğunu hissediyordum. Fakat dün doktorum %90 oğlan olduğunu söyledi ve hatta pipiyi gösterdi. Kesin doğru mudur sizce? Bu şekilde kesin erkek deyip kız çocuğu olan oldu mu ? Yüksek bir yüzde vermesine rağmen ben hâlâ inatla kız hissediyorum içimde. Cinsiyeti bilmeden bile hatta ilk günden bu yana hep kızım diye seslenesim geliyor içimden. Bu durumu yaşayan oldu mu?

12. Haftamda bana erkek dedi doktorum. Ben cok kiz bebek istiyorum oglum var bir de kizim olsun diye 2.yi düşündüm açıkçası. Doktorum deneyimli prof. Olmasina ragmen erkek ama 2hafta sonra tekrar bakalim erkek olarak düsün degismez ama dedi. 14.haftamda gittim kız bebek dedi ben havalardayim inşallah kızdır. Bikaç gün sonra tekrar bakacağini söyledi. Sizde de ayni sey olur belki. 10 günlük kontrol muayenesine gidip tekrar bakmasini isteyin isterseniz

Bu konuda ben master yaptım galiba 5 buçuk aya kadar erkek denildi sonradan da kız denildi bana ve perinatoloji de bakılıp %99.2 erkek denilmişti

Rekor bendedir arkadaslar.32. Haftaya kadar iki farkli dr erkek dedi .not:detayli yaptirmadim
sehir hastanesi cok ilgilenmio die ozele gittim birden kız dedi .%100 dedi .hatta gösterdi.biz şok.
evladin kızı erkeği olmaz saglikli hayırlı evlat olsunlar.isteyen herkese Allah nasip etsin insallah

Kiz miydi peki? Devlet mi özel mi?
Özelde oldu bu devlet ya da özelle alakalı değil doktorla alakalı da değil aslında perinatolojide yüksek kalitede cihazlar kullanılıyor 2 boyutlu 3 boyutlu ama yine Allah kullarını yanıltıyor işte. Kızım göbek kordonunu genital bölgesinde dik tutmuş galiba doktorları yanılttı zaten başından beri çok hareketli bir bebekti

Bana 16 haftadan once kiza benziyor kesin bsy diyemem erken dedi 16dan snra kesin erkek bak pipisi var dedi ayrintiliyi bekle dedi ayrontilida kiza benzettim ama cikinti var gibi dedi dlga gecer gibi ne zaman ogrencez dedimde dogumda artik dedi bagzi doktorlar isini hakkiyla yapmiyor muane oldumu polikinlikte kadin 5 aya kadar erkek dediler suan kiz diyorlar dedi bizde kafamiz karisti cinsiyet ayrimi yaomak degil annelerin meraki her insan evladi icin bi iki parca bsy almak ister erkek yada kiz fark etmez tabu ama insan merak ediyor kacinci yuz yilda yasiyoruz ama bagzi kendini bilmez isini duzgun yaomayan doktorlar yuzunden bu haldeyiz acabadami kaliyoruz bana 13 haftamda doen sndrumlu aldir dediler aldirmadim baska doktora gittim gunlerce agldim sikayet yada isyan degil uzulmem sadce pkljik olarak insan yikiliyor baska doktora gittim bebegimin saglikli oldugunu igrendim bagzi doktor sadce oturup korkutma insanla dalga gecer gibi para tuzana ceviriyor isini suan 24 haftaya gircez hala ogrenemedik bu hafta kontrol var tekrar sorcam

Merhaba canım öncelikle ayrıntılı cevabın için teşekkür ederim Cinsiyet konusunu buraya yazdıktan sonra da epey gitgeller oldu. 17. Hafta da kız gibi demişti. 18. De erkek gibi dedi daha sonra da detaylıda belli olur dedi. Ben devlette bakınıyorum.. detaylıya özele gidiyoruz 21. Haftamda detaylıdaki doktor kesin erkek bu da pipisi dedi. Özeldeki doktor da burada epey yaygın hep keskin teşhisleri olan bir doktor. Hatta herkes Hüseyin Sert erkek dediyse erkektir dediler. 22. Haftamda detaylı raporunu kendi doktoruma götürdüm. Erkek demiş ama ben pipiyi göremiyorum dedi. Kız bu dedi. Sonra 24. Haftamda AA evet erkekmiş gördüm dedi. En son güncellemeye göre bebeğim erkek 25. Haftamdayım

Yaa öylemi sağlıcakla inşallahhhhh . Benim de şu an 25. Haftam her gittiğim de farklı şey diyor. En son erkek dedi

mesajınızı şimdi okuyabildim. 25. Haftama geldim. Her gittiğimde değişiyor. Kendi doktorum önce kız dedi sonra erkek gibi dedi.21. Haftada Detaylı için özele gittim o doktorda erkek dedi. 22. Haftada Detaylı raporunu kendi doktoruma götürdüm erkek demiş ama ben pipiyi göremiyorum kız bebek bu dedi. 24. Haftamda tekrar baktım evet şimdi gördüm erkek dedi. 25. Haftamdayım son güncelleme olarak bebeğime erkek dendi

Merhabalar banada erkek dediler 16 haftada snra kiza benziyor dediler smdi 24 haftamda tekrar kontorulmde bu bebek kiz dediler biz sasirdik degisirmi dedim bu saaten snra degismez artik dedi surekli yanilinca artik foktoru sormaktan biktirdim kesinmi kesinmi fiye cevremize bi erkek bi kiz diyoruz millt sasiriyor 24 haftayim kesin kiz dedi bide bize pipi ulturasyonu vermislerdi megerse kordonmus

Ay aynı durumu yaşıyoruz. Bana da verdiler pipi ultrasonunu detaylıda. Ama kendi doktorum onu görünce hayır bu pipi değil dedi. İki hafta sonra evet pipi var dedi. 25+3 de erkekle devam ediyoruz. İçime de hep kız doğuyor. Kız dese kıza, oğlan dese oğlana inanasım gelmiyor sürekli değiştiği için

Benimde ole oldu cnm ulturasyon bile verdi pipi diye biz inanamdik istemedimizden degil icimizden hep kiz geciyodu hislerim duygularim hep oleydi cevrem hep kiz dedi son kontorulm 24 haftalikti doktor pipisi olmayan erkek gormedim ben buna nasil erkek dediler bu bebek kiz dedi ben sok oldum 30 kere sordum doktoru biktirdim sormaktankine inancami sasmistim bi kiz bi erkek bi kiz diye snra kesin erkek bu haftadan snra degismez dedi rabbm saglikla gonlumuzden ne geciyorsa kucamiza almayi olmayanada nasip etsin rbbim

Merhaba bende 32 haftalık hamileyim detaylida %90 kız denildi özele de gittim devletede 4 farklı doktor kıza benziyor demişti ama net birşey söylenmedi bu zamana kadar hep bacakları kapalıydı pozisyonu uygun değildi . Salı günü kontrole gittiğimde tekrar cinsiyet sordum doktor erkek dedi ben bu zamana kadar hep kıza benzetildi hazırlığımızı yaptık eminmisiniz diyince güldü pembeleri kaldır istersen pipi görüyorum dedi . Kordon olma ihtimali varmı? Yada bu doktor mu yanıldı bilmiyorum bı kızım var o yüzden çevreme daha duyurmadım neye inanacağımı bilemedim size erkek dediklerinde pipi gösterdiler mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…