Cinsiyet tahminleriiii

Fatos_55

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2009
3.476
64
Herkese merhabaa konu acildimi hic bilmiyorum acildiysa oraya yönlendirirmisiniz beni? bulamadim aradim ama.. ben hamilelerden cinsiyetini ögrenmis olan güzel annelerimizden birsey ögrenmek istiyorum. gercekten internetde okudugumuz gibi eger kizsa... eger erkekse.. yazilari dogrumu cikiyor? mesela erken haftalarda migde bulantisi olursa kiz olmazsa erkek? hic bunlari yasiyan ve dogru cikan varmi aranizda? ben 7 haftalik hamileyim :) allahima sonsuz sükür. RABBIM insallah bana hayirli saglikli bir evlat nasip eder... haydi güzel anneler cevaplarinizi bekliyoruuum. eger böyle bir konu varsa simdiden özür dilerim ve oraya yönlenirim tabiiki.

selamlarrrr hihoyyyt:emir_bebek:kaydirigubbakcemile5

canım ben bunları yeni öğrendim paylaşayım dedim eğer vücudundaki tüyler ve saçların hamilelik öncesine göre geç uzuyorsa kız daha hızlı uzuyorsa erkek diyorlar.birde kız yatırır oğlan kaldırır dediler geçenlerde çok uyumakdanda anlaşılıyormuş yani.ben çok uyuyordum saçlarımda çok yavaş uzuyor bu aralar kız diyordu herkes gerçektende kızmış ama bu belirtiler ne kadar doğru bilemem

canım ben bunları yeni öğrendim paylaşayım dedim eğer vücudundaki tüyler ve saçların hamilelik öncesine göre geç uzuyorsa kız daha hızlı uzuyorsa erkek diyorlar.birde kız yatırır oğlan kaldırır dediler geçenlerde çok uyumakdanda anlaşılıyormuş yani.ben çok uyuyordum saçlarımda çok yavaş uzuyor bu aralar kız diyordu herkes gerçektende kızmış ama bu belirtiler ne kadar doğru bilemem

tesekkür ederim canim paylasimin icin. ben hic dikkat etmedim :)). sadece bende migde bulantisi cok az yani nasil diyim günde bir iki kere bögürme geliyor sadece ama istifra etmek yok. bazen oluyordu ama oda cok yemek yiyince :))))). uykumda pek gelmiyor ilk baslarda cok uyurdum kalbi olusurken büyürken öyle oluyormus doktorum dedi. ama suan hicbisey yok 7 haftalik hamileyim. ALLAHIM herseyin herkese hayirlisini versin. cok ama cok merak ediyorum niye yalan söylim :)
sen kacinci ayindasin? cinsiyeti ne zaman belli oldu canim?

canım ben tam tersi belirtiler yasadım midem bulanmadı cok uyurdum saçlarım ve vücumdaki tüyler uzamaz oldu ama bebeğim erkek oğlum olacak yani bende tutmmadı

canım ben tam tersi belirtiler yasadım midem bulanmadı cok uyurdum saçlarım ve vücumdaki tüyler uzamaz oldu ama bebeğim erkek oğlum olacak yani bende tutmmadı

hayirli olsun caniiiim. kacinci haftanda ögrendin cinsiyetini?
ben dün gece cok acayip bir rüya gördüm.. hani linea negra dedikleri cizgi varya hamileligin 3 -4. ayindami ne cikiyor diye? dün gece rüyamda onu gördüm. ama böyle göbek deligimden asagima kadar kapkalin kahverengi bir cizgi. ve esime dedimki rüyamda hayatim bak sanirim erkek olacak. ne alakaysa cizgiyle.. rüya iste :)). RABBIM hayirlisini versin kiz erkek hic farketmez ama kiz cok istiyordum hep :)

benım de ılk 3 ay çok bulantım olmuştu ki miğde bulantısı olunca kız dıyolar.arıca sağda durursa kız solda durursa erkek denıyor.ben 25.haftamdayım ve hala heğ sağımdan vuruyor.kısacası ıkısı de tuttu benım bebeğim kız:) haa bu arada acayıp tatlı seven ve yıyen bı ınsan olmama rağmen ilk aylar canım hiç tatlı istemedi.

hayirli olsun caniiiim. kacinci haftanda ögrendin cinsiyetini?
ben dün gece cok acayip bir rüya gördüm.. hani linea negra dedikleri cizgi varya hamileligin 3 -4. ayindami ne cikiyor diye? dün gece rüyamda onu gördüm. ama böyle göbek deligimden asagima kadar kapkalin kahverengi bir cizgi. ve esime dedimki rüyamda hayatim bak sanirim erkek olacak. ne alakaysa cizgiyle.. rüya iste :)). RABBIM hayirlisini versin kiz erkek hic farketmez ama kiz cok istiyordum hep :)

canım ben cinsiyetini 16.haftamda öğrendim sağol tesekkür ederim cümlemizin evladı.

sende hamilesin galiba seninki kaç haftalık
:1hug:

canım ben cinsiyetini 16.haftamda öğrendim sağol tesekkür ederim cümlemizin evladı.

sende hamilesin galiba seninki kaç haftalık
:1hug:

herkese günaydiiiinn.! evet hamileyim simdi 7+1 :). ama heycandan meraktanda ölüyorum. p.tesi günü ilk kalp atisini duymustum sevincten resmen agladim. bebisime bisey olmamis diye insan panikliyor. saglikla gelsin bebislerimizzz. simdiden böyle bebek esyalarina kiyafetlerine odalara bakiyorum ama zevkine alacagimdan degil cok erken:). cok heycanlaniyorum oralari gezerken. gecen hafta hamilelik psikolojisimi derler cok kötüydüm resmen kimseyi görmek istemiyordum. esimi bile görmek istemiyordum. kovuyordum onu sonrada niye gittin diye agliyordum :))))). sadece annemi istiyordum. migde bulantim hic yok. hic bisey hissetmiyorum. doktorum bebegimin sol taraftan atilidigini söyledi.

ya kizlar doktorum diyorki agustosun ortasina kadar seyehat edebilirsin.ama ben korkuyorum acikcasi. temmuzda memlekete gitmeyi düsünüyorduk, bebegim 6 aylik olacak RABBIM nasip ederse tabii. ucakta havasiz kaliyor felan diyolar dogrumu?

tesekkür ederim canim paylasimin icin. ben hic dikkat etmedim :)). sadece bende migde bulantisi cok az yani nasil diyim günde bir iki kere bögürme geliyor sadece ama istifra etmek yok. bazen oluyordu ama oda cok yemek yiyince :))))). uykumda pek gelmiyor ilk baslarda cok uyurdum kalbi olusurken büyürken öyle oluyormus doktorum dedi. ama suan hicbisey yok 7 haftalik hamileyim. ALLAHIM herseyin herkese hayirlisini versin. cok ama cok merak ediyorum niye yalan söylim :)
sen kacinci ayindasin? cinsiyeti ne zaman belli oldu canim?

canım benimde bebeğim solda duruyo benim bebişim kız.ben 18+1 de öğrendim benim kızım birazcık tembelde kımıldayıp kendini göstermedi doktorumuz aha öncede birkaç kez kız demişti başlarda biraz sorunluydum nerdeyse her hafta diyordukda ama kesin olarak 18+1 de söyledi.:nazar: inşallah seninde birkaç haftaya kadar belli olur canım.bu arada sen bilirsin ama seyahat yasağı getirilene kadar istediğin gibi gez benim doğumum temmuzda korkmasam temmuzda gemiyle turlara katılmak sitiyorum ama denizin ortasında doğurmakta varyerimsenibenŞeniz:asigim::nazar:

ben şu sağ sol olayını bi çözemedim bi sagda bi solda beklicez demek 16 haftayıkı görünsün cinsiyeti ne kadar sabırsız biri oldum saglıklı evlat olsun ama yinede meraktan günlerimi geciremiyorum

canım böyle seylere pek takılma.tamamen hurafe bunlar.öpneğin ben çok istifra ettim ve asırı bulantılarım oldu.benim kızım olucak.anneminse abime hamile oldugu dönemde cok asırı bulantısı olmuş,ancak ben kız olmama ragmen hiç şikayeti olmamış.herkeste farklı sonuclar olabilir.her söylenene inanma.sadece doktoruna güven.

bende 12+4 günlük hamileyimm.ve çoookk merak ediyorum..hayrlısı olsun tabiki ama rüyamda erkek bebek gördüm.bide şimdiden isim düşünmeye başladık şu isim işi çok zor yahu kıslar..

merhaba arkadaşlar.bende 14 haftalık hamileyim.2 hafta önce doktora gittiğimizde bir çıkıntı olduğunu ve erkeğe benzediğini söyledi.bende de 5.haftadan itibaren çok fazla mide bulantıları oluyordu arada da istifralar.ve hiç ayağa kalkmak istemiyordum hep yatmak istiyordum ama şimdi hepsi azalmaya başladı.genelde erkekte annenin öne doğru kızdaysa yanlara doğru genişlediğini söylerler bende de öne doğru ama hiç belli olmaz diyorum ben yinede.Allah herkese sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah...

Merhabalar. Benim bebeğim de sağ tarafta ama bilemiyorum tabi cinsiyeti. Mide bulantım da olmadı sarsacak şekilde. Perşembe günü gideceğim doktora ve hamile olduğumdan beri erkek bebek görüyorum rüyalarımda kendi çocuğum olarak (anneme benziyor) 5 defa görmüşümdür herhalde. Hayırlısı önce sağlıklı olması. Rabbim herkesin bebeğine ve kendisine sağlık versin...

merhaba
bende 13+5haftalık hamileyim doktorum geçen hafta %99kız olduğu söyledi bana bendeki değişikliklerde ilk olarak popom büyüdü karnımda yuvarlak büyüyo bi çikolata delisi olmama ragmen çikolata tatlı yemiyorum daha çok ekşi şeyler acı şeyler cnm istedi yataktan kalkıp limon yediğim bile oldu gece hiç bulantım olmadı ama çok uyudum halsizlik oldu çok onun haricinde bişey yok bilmiyorum iherkezin farklı oluyo ama bendeki belirtiler söylenenlere göre kız olucağıydı vede öyle çıktı günler gerçekten geçmek bilmiyo bende çok merak ediyodum ve çok erken öğrendim sanslıyım çin takvimine görede kız çıkmıştı ama ben hep oğlan olabilir bizim ailedede eşimin ailesindede erkek vardı hep o yüzden pek kız olmaz diyodum ama kız olmasına çok sevindik eşim başından beri kız o kızım benim kızım olcak diyodu ve öğrendiğimizde yaşadığı sevinci size anlatamam okadar sevindiki gözleri kızardı sevinçten delircek gibiydi hiç gözümün önünden gitmiyo o hali inş.sende en kısa zamanda öğrenirsin hoşçakal

valla benim kızım bütün istatistikleri altüst etti
internette yazan tahminlere ve hatta çin takvimine görede erkek olması gerekiyordu.
yüzük olayıda erkek diyordu.babasıda acayip inandırmıştı kendini ama kızım bize süpriz yaptı:dance:
eşimde diyor artık ben inanmam böyle şeylere diye.tutunda olyor elbette ama bence tamamen tesadüf cnm

a.s6-6 haftalık hamıleyım ve ucuncu cocugumu beklıyorum bır kızım bır de oglum var ama yınede neyım olacak dıye cok merak edıyorum bakalım hangısıne arkadas gelıyor süprizzzzz en az 15 haftaya kadar beklıycez artık oglumda 15 haftalıkken ogrendım ama kızımda daha gec saglıklı olsunda allah herkesın gonlune gore versın

X