Cinsiyet tahmini

Sonami

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2023
892
1.014
25
Bi cinsiyet tahmini de ben rica edebilir miyim 😊

Eklentiler

• 1000020616.jpg
    1000020616.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 50
Sat 21 Haziran ama doktorlar düzeltme yaptı 14 temmuz demen gerek dediler 🤷🏻‍♀️
Eşimin 1991 temmuz
Benim 1998 Aralık 😊
Hesaplamada erkek çıkıyor 😊 tabii bu sizi üzmesin ben eğlencesine bakıyorum kesinliği olan birşey değil🙈

Benim de iki erkek 🙈 ilk oglumdan sonra hep ayyy bunun arkasi kiz dediler sen onlara inanma. 🤣🤣 doktor yorum yapmadi mi 12yi gecmissin aslinda
Yok şeker yüklemesi yaptırdım sonuçları hakkında konuşurken gel bebeğe de bakalım dedi. Eşim pek gelemiyor benimle işten dolayı fırsat bulmuşken o görsün baksın istedim ekranı bile görmedim ama hareketli miydi diyorum ne biliyim duruyodu öyle diyo 😂 ölçüm yaptı kalp atışına baktı her şey çok iyi duruyor bi sorun yok dedi kalktım. Pazartesi 2li testim var 2li testte ultrason var mıydı 🤔

Yok şeker yüklemesi yaptırdım sonuçları hakkında konuşurken gel bebeğe de bakalım dedi. Eşim pek gelemiyor benimle işten dolayı fırsat bulmuşken o görsün baksın istedim ekranı bile görmedim ama hareketli miydi diyorum ne biliyim duruyodu öyle diyo 😂 ölçüm yaptı kalp atışına baktı her şey çok iyi duruyor bi sorun yok dedi kalktım. Pazartesi 2li testim var 2li testte ultrason var mıydı 🤔
Bence kiz olabilir. Cunku erkekler 12 de cok net gosteriyor. 2li test ben yaptirmadim o yuzden bilmiyorum. Ama burun kemigine vs bakmasi lazim mantiken. Dr bakarken sen sor gene 🤣🤣 Kardesin evlendi mi bu arada o konundan hatirliyorum seni 🤣🙈

Nasıl hespalıyosun ki bunu 😂
Kan yenilemesi dedikleri şey kadınlarda her 3yılda 1 erkeklerde 4yılda 1 yenileniyormuş doğduğun yıldan itibaren ekleme yapıyosun😁 bilimsel bisey degil kimisinde tutuyor kimisinde tutmuyor zaten %50 ihtimal😅

Var burnuna, ensesine bi bakması lazım

H
Bence kiz olabilir. Cunku erkekler 12 de cok net gosteriyor. 2li test ben yaptirmadim o yuzden bilmiyorum. Ama burun kemigine vs bakmasi lazim mantiken. Dr bakarken sen sor gene 🤣🤣 Kardesin evlendi mi bu arada o konundan hatirliyorum seni 🤣🙈
ahaha 😂 yok. Kardeşimi tutmasak gelip tanıştıracak çocuğu. Ama iş baya sarpa sarıyor. Annem kardeşime çok sert, kardeşim annemi asla duymuyor. Evde bu konudan bi kaos var. Annem sen o aileye uymazsın diye diretiyo (yöntem yanlış, düşüncesinde haklı bence). Kardeşim dışsrı arkadaşlarıyla çıkıyo beni arayıp arasana bana yalan söylüyo mu çocukla mı diyo. Sonra kardeşim gelip bana ağlıyo annem böyle yaptı diye. Arada kaldım bende. Geçen babam birini sakinleştirsem öbürünü tutuyorsun diyicek daha çok alevlencek diye bişey diyemiyorum diyo adama da üzüldüm iki kadının arasında kalmış 😂

Kan yenilemesi dedikleri şey kadınlarda her 3yılda 1 erkeklerde 4yılda 1 yenileniyormuş doğduğun yıldan itibaren ekleme yapıyosun😁 bilimsel bisey degil kimisinde tutuyor kimisinde tutmuyor zaten %50 ihtimal😅
Heee anladım galiba 😂 olsun eğlenmek güzeldir

X