Cinsiyet tahmini yaparmisiniz lütfen 9+5 haftalik

Zara0506

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2023
21
9
36
20230916_182951.jpg

Son düzenleme:
Gülüm bence bunlara pekinanma cunku benimki 16.haftaya kadr erkek denildi su cin takvimi sonra yuzukle olan falan filan herseyde erkek cikti fakat kizim olacak oyuzden cinsiyet deil bence saglikli olsunda ikiside minnos oluyor 🥰

Gülüm bence bunlara pekinanma cunku benimki 16.haftaya kadr erkek denildi su cin takvimi sonra yuzukle olan falan filan herseyde erkek cikti fakat kizim olacak oyuzden cinsiyet deil bence saglikli olsunda ikiside minnos oluyor 🥰
Sağlık önemli tabiki . Çin takvimi doğru çıkmıştı bende kızlarımda

🤣🤣 3 haftalıkken öğrenip 2 hafta kesenin görünmesini bekleyen ben bumu beğenmedim😂
😂 bende mide bulantısı olmadı birde haziranda doktora gittim enfeksiyon var diye antibiyotik verdi içtim hamile olduğumu bilmiyordum o zaman. Tekrar kontrole gittim hamilesin ama kalbi atmıyor dedi sonuç kürtaj oldum 8 haziranda. Sonra yine hamile kaldım adet düzensiz geldiği için 9 haftada öğrendim.

😂 bende mide bulantısı olmadı birde haziranda doktora gittim enfeksiyon var diye antibiyotik verdi içtim hamile olduğumu bilmiyordum o zaman. Tekrar kontrole gittim hamilesin ama kalbi atmıyor dedi sonuç kürtaj oldum 8 haziranda. Sonra yine hamile kaldım adet düzensiz geldiği için 9 haftada öğrendim.
bende kimyasla geçirmiştim önceki ay şu an 12 haftalık inşallah cinsiyetini görür cuma günü gidcem kontrole

en son 9+5te gitmiştim içimden hep kız geçyor hayırlısı bakalın

Eklentiler

• IMG_20230904_092223.jpg
    IMG_20230904_092223.jpg
    106,4 KB · Görüntüleme: 99
X