Cinsiyet Tahmini lütfen bakın

Baykushanim18

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2024
6
2
23
Arkadaşlar ben 20+5 günlük hamileyim ve devlette muayne oluyorum ama henüz cinsiyeti belli olmadı bebek makat duruşundaymış 3lü tarama için usgye girdiğimde diğer doktorda göremedi cinsiyetini ama tahminini sorduğumda kız gibi ama kesin birşey değil dedi ve benimde eşiminde içine erkek doğuyor karnımın şeklini görenlerde hep erkek dedi sizce ne olabilir bu konuda fikri tecrübesi olan var mı

21 haftaya gireceksiniz neredeyse çocuk her gittiğinizde aynı pozisyonda mı ki doktor göremiyor
Açıkçası kendi doktorum elindeki usg cihazı eski tip olduğundan hiç göremedi normalde 16. Haftadan sonra görürsün demişlerdi en son usgmdeki doktorda makat duruşunda olduğunu söyledi halbuki bebeğim çok hareketli özellikle geceleri maşallah ama bir türlü öğrenemedim cinsiyetini

İlk kez böyle bir şey duyuyorum canım başka doktora gitsen olmaz mı özelde acilden girsen beş dakika da bakarlar…
Hayır benim doktorum pozisyonu değişsin diye öksür diyor karnımı sallıyor o bile yeterli oluyor bu çocuk hep o pozisyonda olamaz ki

İnanın bende çok şaşkınım artık çok merak ediyorum ve hareketlerini de hissettiğim için cinsini görememeleri tuhaf geliyor ama dürüst olmak gerekirse doktorumada herşeyi soramıyorum kendisi biraz agresif baştan savma birisi salı günü detaylı ultrason randevum var özel hastanede burada detaylı yokmuş beni oraya sevk etti umarım orada görülür görülmezse napcam bilmiyorum

Detaylı ultrasonda muhakkak gözükür beybi

Ben doğumda öğrenmiştim ters durdu popo gösterdi çikolata ye dediler yiyip gittim cihazla karnıma vurdu hafif hafif bastırdı dönsün diye oksurttu vs dönmedi detaylı da da göstermedi yüzünün fotoğrafını bile çok zor görmüştüm o zamanlar özel hastaneye çok gittiğim için ve ilk çocuk heyecanı sürekli gidiyordum Corona dönemi kiyafetleri artik nötr renkler aldım ve narkozdan uyandığımda söylediler kızım var genellikle kız çocuğu için göstermez derler ve cikintidan dolayı erkek daha çabuk belli oluyormus vs.. karnım benim dikti gören kesin erkek diyordu ama kızım oldu yani karın dikligi bu sayede benim için hurafe oldu ama olsun yeterki sağlıklı olsunlar zamanı gelince sağlıkla dünyaya gelsinler yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…