Cinsiyet karmaşası

bezelyem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2024
73
30
Merhaba arkadaşlar bebeğim için kendi doktorum 12 ve 13 haftada kız dedi ama net değil dedi biz zorladık tahmin için ,başka bir doktor 14 te erkek gibi sanki dedi .su an 17 haftalık secde pozisyonundaydı kız gibi kabul edelim artık dedi sizce yanılıyor mudur bu pozisyonda cinsiyet görülür mü

Eklentiler

• IMG_8344.jpeg
    IMG_8344.jpeg
    36,3 KB · Görüntüleme: 136
Merhaba arkadaşlar bebeğim için kendi doktorum 12 ve 13 haftada kız dedi ama net değil dedi biz zorladık tahmin için ,başka bir doktor 14 te erkek gibi sanki dedi .su an 17 haftalık secde pozisyonundaydı kız gibi kabul edelim artık dedi sizce yanılıyor mudur bu pozisyonda cinsiyet görülür mü
Benim de 20. Hafta hala öğrenmedim bi kız bi erkek diyorlar şize 14. Haftada pipi resmî verdi mi

Hayır vermedi o zaman bebek sırt üstü uzanmıştı bu defa secde pozisyonundaydı hareketsizdi
Aynı doktor mu
Benim de 13. Haftada kız
14 erkek foto falan verdi
16 kız dedi (aynı gün başka doktorda kıza benzetti)
Sonra biz doktor değiştirme kararı aldık başka doktora gittik cinsiyet bile sormadık yani 16 nettir dedik kızımız olacak diye düşünüyoruz
18. Hafta doktor kendisi erkek dedi bizim iyice kafamız bunaldı
20+0 bugün tam oldu hala kız mı erkek mi bilmiyorum ben

Sizinki de çok karışık ,ben erkek hissediyorum en baştan beri böyle karmaşa olunca hazırlık da yapılamıyor öyle arafta kaldım fotoda bacak arası bps kız gibi ama pozisyon da farklı bilemedim

Sizinki de çok karışık ,ben erkek hissediyorum en baştan beri böyle karmaşa olunca hazırlık da yapılamıyor öyle arafta kaldım fotoda bacak arası bps kız gibi ama pozisyon da farklı bilemedim
Benim de baya karışık gerçekten bende bilemedim valla pipi resim de verdiler ama ne olduğunu hala emin olamıyorum

Merhaba gelen hafta detaylı ya girdim erkek dedi doktora da gittim dün o da erkek dedi pipi resmî de verdiler %100 dediler canm sağlıkla gelirler inş
Sen ne yaptın
Ben de cuma günü detaylıya girecem bekliyorum bakalım ,Allah sağlıkla doğmasını nasip etsin inşallah 🙏🏻

Kız bacak arası boş

X