Cinsellikte şiddetli acı ve çiş sorunu

omrum94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2022
786
442
29
Kızlar ben yeni evli değilim ama eşim asker ve aylarca birliktelik olmuyor geçen yıl evlendik ve cinsellik vajinüsmüs belasından dolayı olmuyordu kışın hallettik gibi ama şimdi geldiğinde tekrar zorlandım ve eşim nazik olmasına rağmen benim aşırı çişim geliyor ve o kadar canım yanıyor ki bacaklarımı birleştirmek zorunda kalıyorum bu acı normal mi ya cok acıyor canım .ve bebek isteğimiz vardı vajina içine boşaldı ama Rahime tam girdiğini düşünmüyorum olur mu sizce

İdrar ve acı için kadın doğuma gitmenizi öneriyorum. Acımaya gelince uzun süre birliktelik olmadığı için olabilir ya da vücudunuz hazır olmadan direkt olaya giriyorsanız ondandır. Bebek olur olmaz değil ilişkinizden 2 3 hafta sonra test yapıp bakın.

Doktora gitmediniz mi esiniz iceri bosaldiysa spermler gideceği yeri bilir ama oncelikli sorununuza odaklanın agri normal degil

İdrar ve acı için kadın doğuma gitmenizi öneriyorum. Acımaya gelince uzun süre birliktelik olmadığı için olabilir ya da vücudunuz hazır olmadan direkt olaya giriyorsanız ondandır. Bebek olur olmaz değil ilişkinizden 2 3 hafta sonra test yapıp bakın.
Doktora gittim test yaptılar ama muayene beni çok ürkütüyor elimde değil ama mecbur cesareti toplayıp gideceğim.normalde isteksiz bence değilim ama sanırım kısıtlı şartlar ve eşimle fiziksel olarak uyumsuzluğumuz o an gergin de ediyor beni

Doktora gitmediniz mi esiniz iceri bosaldiysa spermler gideceği yeri bilir ama oncelikli sorununuza odaklanın agri normal degil
Henüz eşim izne yeni geldi aştık sandım aslında eskiye nazaran çok cok iyiyiz ama canım çok yanıyor yanınca da kasıyorum kendimi eşimde geç boşalıyor :KK43:

X