Cinsellik Kurallarıymış...

ıyıkı oralarda yasamıyoruz.................:Saruboceq:

TAZMANYA ve Avustralya’nın Gipssland bölgesinde yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar.

KOLOMBİYA Cali’de, genç kızlar evlenip kocaları ile ilk kez cinsel ilişkide bulunurlarken kızın annesi olayı mutlaka izliyor.
kORKUNÇ..........:1shok:::mymeka::eek:klava:

NORVEÇ’te plaj görevlileri, çıplak güneşlenen kadınları siyah plastik torbalarla poşetleyerek plajdan çıkartıyorlar:mymeka::roflol: iyi ediolarmis afferin onlara ben olsam baska bi sey yapardim suyun icineeeeeeeee:lepi:

avustralya ve tazmanya eger ki avustralyanin guneyindeki tazmanya adasiysa ve bildigim avustralyaysa her yerine gittim boyle bir adet ne duydum ne gordum

dolayisiyla da duydugunuz her seye inanmayin

KOLOMBİYA Cali’de, genç kızlar evlenip kocaları ile ilk kez cinsel ilişkide bulunurlarken kızın annesi olayı mutlaka izliyor.

ohha hayatta ewlenmezdim herhalde:KK70:

ahlak anlayışı toplumların kültürleriyle değişkenlik gösterir.bir topluluk vardırki onlarda sadece cinsel organları kapatmak dışında giysi giymek ayıp sayılıyor..bizde tam tersi iyice kapanmak daha uygun görülüyor.banada yukarda okuduklarım ilginç ve tabiki kültürüme ve inanışıma göre kabul edilemez geldi.
zannedersem onlarda bize böyle bakıyorlardır..bilemiyorum

ohoo daha neler var neler :delphin:

TAYVAN yasalarına göre, damadın akraba ya da arkadaşlarından biri, gelinin bekaretini alarak damadı, bu sıkıcı ve istenmeyen görevden kurtarıyor.

sıkıyorsa bu kural türk erkeklerine işlesin bakalım :roflol:

haydaa bune yawww ..kültürümüzün vatanımızın gözünü seveyim....

ben hayatımda böle saçma adet duymadım yaaaa.allahtan oralarda töre diye bişi yok .ülke ler haritadan silinirdi herhalde!...kafamçokkarıştı

Taşına toprağına hayran olduğum ülkem,değer yargıları ve ahlaki yapısının yozlaştığından zaman zaman yakınsam da bu gördüğüm aptal geleneklerden sonra ülkeme daha çok bağlandım.Allahımmm sen koru yarabbim.

yok artık yuh yani bunlara söylencek söz yok:kızgın:. canım vatanım valla:1closedeyes:

sehir efsanesi turunden seylermis gibi geldi bana. pek gercekci deil... ornek veya kaynaklarla destekleyebilirseniz sevinirim.

sevgiler...

amann yarabiii dediriyo ya insana kafamçokkarıştı

:hooray:ne mutlu TÜRKÜM diyene.......:hooray:

Oha Yani Daha Neler :1shok::1shok:

Ne Kadar Şanslıyım ki; Müslüman Anne ve Babanın Çocuğu Olarak Dünyaya Gelmişim..

Ne Mutlu Türküm Diyene.. En Büyük TÜRKİYE

Son düzenleme:
X